Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Archventil - Architecture and Design Studio

Stylowe mieszkanie w stylu industrialnym

Alicja Olko Alicja Olko
Google+
Loading admin actions …

Lubicie wnętrz w stylu industrialnym? Jeżeli tak, to z pewnością spodoba Wam się projekt, który pokażemy Wam w tym Katalogu Inspiracji. Jest to apartament niezwykle szykowny, nowoczesny, z domieszką estetyki glamour. Królują w nim ciemne kolory, surowe materiały oraz niecodzienne dekoracje.Obejrzyjcie kilka zdjęć!

Kuchnia

kuchni zachwyca nietypowy kontrast pomiędzy parkietem z drewna a meblami o szarych, chromowanych frontach. Jedną ze ścian pokryto czarną farbą tablicową, po której pisać można kredą. Jest to rozwiazanie niezwykle praktyczne, ale pozwala tez na samodzielne stworzenie dekoracji.

Industrialne dodatki

O industrialnym charakterze wnętrza świadczy dobór materiałów- chrom i metal – a także dodatków. Świetnie prezentują się lampy stylizowane na te fabryczne, które wprowadzają wyjątkowy klimat do tego pomieszczenia. 

Sypialnia

Ciemne, głęboki barwy dominują także w sypialni. Zestawiono je z bielą, aby wnętrze było nieco jaśniejsze. Tutaj także zna;eźć można typowo industrialne dodatki – lampy sufitowe i dekoracje na stolikach nocnych. 

Łazienka

Łazienka to przykład aranżacji w stylu industrialnym, jednak nieco delikatniejszym. Elementy stalowe także przeplatają się z tymi nowoczesnymi. Zachwyca zwłaszcza armatura o obłych kształtach. 

Korytarz

Korytarz stał się przestrzenią, którą potraktowano jako dodatkowe miejsce do dekoracji. Ozdobne elementy odpowiadają za wyjątkowy charakter wnętrz.

Podoba Wam się?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu