Projekty,  Ogród zaprojektowane przez Paul Marie Creation

Życie w zgodzie z naturą – czyli miniaturowy dom z drewna

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Masz ochotę trochę pomarzyć? Dzisiaj zaprezentujemy Ci dom, który oderwie Cię od rzeczywistości. Architekci z biura Paul Marie Creation zaprojektowali mini dom, który jest prawdziwym dziełem sztuki. Wygląda jak dopełnienie przestronnego domu jednorodzinnego, jednak jest wspaniała alternatywą dla spędzania czasu na łonie natury.

Pod gwiazdami

Kto nie chciałby spędzić nocy w takim domu? Projekt został w całości wykonany z certyfikowanego drewna i charakteryzuje się minimalistycznym designem. Podczas gdy dwie ściany wykonane są w całości z drewna, reszta oferuje nam wspaniałe przeszklenia.

Zalany światłem

Przestrzeń jest naprawdę niewielka i zasadniczo wewnątrz zmieścimy jedynkę podwójne łóżko. Dodatkowym udogodnieniem są niewielkie półki, które w pewien sposób pozwolą na wykorzystanie ograniczonej przestrzeni.

Piękny design

Projekt wzorowany jest na prawdziwym domu jednorodzinnym. Konstrukcja udowadnia, że drewno jest najlepszym materiałem budowlanym. Domek ten doskonale prezentuje się na łonie natury, jednak równie dobrze odnalazłby się w zacisznym kąciku w przydomowym ogrodzie.

Płynne przejście

Zasadniczo nie ma żadnej granicy pomiędzy światem zewnętrznym oraz wnętrzem domku. Drewniane drzwi mogą być oczywiście zamknięte, jednak panoramiczne przeszklenia sprawiają, że dom tworzy jedność z naturą.

Tylko niezbędne elementy

Możemy zajrzeć do domku z innej perspektywy. To zdjęcie pokazuje, jak niewiele potrzeba do szczęścia.

Odwiedź również Pięciogwiazdkowy domek na drzewie!

Chciałabyś spędzić noc w tym miejscu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu