Top 5 tygodnia- najlepsze współczesne domy! | homify | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3646:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3

Top 5 tygodnia- najlepsze współczesne domy!

Alicja Olko Alicja Olko
Nowoczesne domy od ADF Architects Nowoczesny
Loading admin actions …

Nowoczesne domy jednorodzinne to takie, które poza współczesnym designem I ciekawą bryłą, charakteryzują się także wykorzystaniem materiałów o niestandardowym pochodzeniu. Coraz częściej w nowoczesnej architekturze stawia się na surowce naturalne, które znane są ze swojej trwałości i odporności. Najciekawsze domy jednorodzinne o modernistycznym charakterze to takie, które sprawiają, że zatrzymujemy się przed nimi i zastanawiamy się, z czego zostały zbudowane i jak wyglądają w środku.

Na homify codzienne pokazujemy Wam najnowsze dokonania nowoczesnej architektury. Czy to projekty nowoczesnych domów, czy też współczesne aranżacje wnętrz- u nas znajdziecie tysiące inspiracji na dom marzeń!

Zobaczcie, jakie projekty cieszyły się największą popularnością w mijającym tygodniu!

1. 9 najciekawszych nowoczesnych domów!

Wybraliśmy dla Was 9 najciekawszych nowoczesnych domów z całego świata, pokazując, jakie są najnowsze trendy w światowej architekturze. Geometryczne bryły, ciekawe pokrycia elewacji, naturalne materiały oraz liczne przeszklenia dominują w tych projektach, sprawiając, że nabierają one zupełnie innego wymiaru. Jeżeli jeszcze nie oglądaliście tych wyjątkowych domów, koniecznie zapoznajcie się z artykułem 9 najciekawszych nowoczesnych domów!

2. Cudowne odrodzenie starej zagrody!

Renowacja starych budynków gospodarczych to bardzo popularny trend w budownictwie.  Wielu z nas zna ten problem, kiedy posiada się zniszczone i zapuszczone zagrody, stodoły czy obory, i nie wiadomo, co z nimi zrobić. Rozwiązanie- przerobić w nowoczesny dom jednorodzinny! Obejrzyjcie fantastyczny przykład w Katalogu Inspiracji Cudowne odrodzenie starej zagrody!

3. Nowoczesny dom na 6-stkę!

Nie tylko sama bryła, jej kształt, pokrycie elewacji, czy rodzaj wnętrz, ale także właściwości energooszczędne stanowią o nowoczesnym domu. Budując go, warto postawić na materiały i urządzenia wykorzystujące naturalną energię oraz takie, które zapewniają doskonałe właściwości izolacyjne. Świetnym przykładem nowoczesnego domu jest ten, który opisywaliśmy w artykule Nowoczesny dom na 6-stkę!

4. Dwulicowy dom!

Niezwykle ciekawy projekt domu, który z każdej perspektywy prezentuje nam swoje odmienne oblicze. Jest to doskonały przykład na to, że nowoczesny może być także dom pozornie stary, niemodny, zwyczajny. Koniecznie zobaczcie, jak fantastycznie prezentuje się on z drugiej strony! Obejrzyjcie cały projekt w Katalogu Inspiracji Dwulicowy dom!

5. Nowoczesne ogrodzenia betonowe

Elementem każdego domu jednorodzinnego, o którym najczęściej nie myśli się w kategoriach dobrego stylu, jest ogrodzenie. Tradycyjne płoty są solidną, ale niemodną już opcją. Teraz domy otacza się zupełnie innym rodzajem „muru”. Obejrzyjcie najciekawsze, niezwykle współczesne przykłady, które zebraliśmy dla Was w artykule Nowoczesne ogrodzenia betonowe.

Który projekt podobał się Wam najbardziej?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu