Projekty,  zaprojektowane przez AĞAÇ EV MOBİLYA PEYZAJ LTD. ŞTİ.

14 ciekawych domków ogrodowych

A.D. A.D.

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Jeśli macie w ogrodzie dużo przestrzeni, to z pewnością zastanawialiście się już nad ustawieniem w nim altanki. To wspaniałe rozszerzenie domowego projektu, które pozwoli cieszyć się ogrodem odrobinę dłużej niż tylko w sezonie letnim. Zapewni dzieciom dodatkową przestrzeń do aktywności i pozwoli ukryć się w cichej, prywatnej przestrzeni, aby się zrelaksować.

Jeśli w głowie tłucze wam się pomysł na budowę chaty ogrodowej, koniecznie zobaczcie te 14 charakterystycznych pokoi ogrodowych, które dziś prezentujemy. To owoce pracy naszych wybitnych architektów krajobrazu, który w razie potrzeby możecie pokazać bezpośrednio lokalnemu projektantowi, aby odwzorował go w Waszym ogrodzie! 

1. Tropikalny styl

Projekty, Ogród zaprojektowane przez DVELAS

Ta drewniana chatka ogrodowa to z pewnością idealny projekt dla wielu osób! Patrząc na białą zasłonę, powiewającą na wietrze, możemy sobie wyobrazić, jak wygodnie byłoby leżeć i odpoczywać, czując się przy tym jak na egzotycznych wakacjach. 

2. Komfortowe pomieszczenia rekreacyjne

Projekty, Ogród zaprojektowane przez Garden Furniture Centre

Kształt tej rekreacji ogrodowej przypomina luksusowy punkt masażu na wakacyjnej wyspie! Poza tym ten projekt zajmuje niewiele miejsca, a jest pełen efektu dekoracyjnego. Idealnie sprawdzi się w malutkim ogrodzie. 

3. W biurze domowym

Projekty, Ogród zaprojektowane przez Tabary Le Lay
Tabary Le Lay

Un CUBE dans mon jardin

Tabary Le Lay

Praca z domu to ostatnio najbardziej rozwijający się model pracy, pozwalający na bardziej elastyczne wykorzystanie czasu. A ta odrębna przestrzeń, ze szklanymi drzwiami i ścianami może zapewnić jasne i wygodne środowisko dzięki któremu ludzie mogą skoncentrować się na swojej pracy.

4. Więcej niż altana

Projekty, Ogród zaprojektowane przez homify
homify

Abri de jardin OUTZEN

homify

Chatka ogrodowa z drewnianą palisadą i szklanymi drzwiami wygląda lekko, przejrzyście i jasno. W jej wnętrzu jest dużo miejsca na dwie komfortowe sofy, które przyczynią się do fantastycznego wypoczynku. 

5. W połowie otwarta – w połowie zamknięta

Projekty, Ogród zaprojektowane przez GartenXXL
GartenXXL

Wolff Finnhaus Gartenhaus Flachdach Varianta 28 mit Terrasse

GartenXXL

Ta chata ma w sobie wszystko co niezbędne. Część otwarta pozwala na relaks na świeżym powietrzu. Druga połowa może stanowić składzik na narzędzia lub ogrodowy pokój SPA. Wszystko zależy od inwencji właścicieli. Zwróćmy także uwagę na drewnianą elewację, która idealnie wpasowuje się w środowisko ogrodu.  

6. Dziecięcy świat

Projekty, Ogród zaprojektowane przez Minik Ev
Minik Ev

Victorian

Minik Ev

Wow! Ten piękny domek w angielskim stylu jest z pewnością marzeniem wielu dzieci. Pozwala na aktywną zabawę na świeżym powietrzu, jednocześnie zapewniając chwile relaksu dla rodziców! 

7. W klimacie chińskim

Jeśli twój ogród jest usytuowany w pobliżu jeziora lub rzeki, oczywiście, nie możecie zmarnować takiego piękna. Szukając inspiracji na altanę możecie odwołać się do tej imitacji chińskiego pawilonu, zbudowanego na widokowej działce. 

8. Czysto praktyczne rozwiązanie

Mały domek ogrodowy można zagospodarować na wiele różnych sposobów: jako dziecięcy plac zabaw, biuro lub strefę rekreacyjną Jednak najbardziej klasycznym jego przeznaczeniem jest po prostu składzik na artykuły ogrodnicze czy drewno do opału. 

9. Cały w bieli

Czysty, biały, drewniany dom w otoczeniu kolorowych kwiatów i drzew… Ah, ciężko się nie rozmarzyć. 

10. Klimat orientu

Projekty, Ogród zaprojektowane przez Ingarden Limited
Ingarden Limited

Rattan Garden Cabana, Weatherproof Wicker Shade Room and Sun Loungers

Ingarden Limited

Bardzo odważna innowacja i wyjątkowy kształt. Można by rzec, że klimat orientu na wyciągnięcie ręki… Ciężko byłoby oderwać się od tego relaksującego miejsca. 

11. Plac zabaw dla dzieci

Projekty, Ogród zaprojektowane przez şirin home ahşap ev
şirin home ahşap ev

adaege children house

şirin home ahşap ev

Aby stworzyć prosty i przyjemny plac zabaw dla dzieci nie potrzeba wiele. Malutki drewniany domek, drabina, huśtawka… A ile szczęścia!

12. Domek na drzewie

Projekty, Ogród zaprojektowane przez Abitalbero
Abitalbero

Casallai2

Abitalbero

Świetnym pomysłem jest także wybudowanie domku na drzewie. Wyobraźcie sobie, że stoicie na tarasie z widokiem na rozległy krajobraz i cieszycie się zachodem słońca. Jest to z pewnością wielka przyjemność, i dla dużych, i dla małych. 

13. Designerski

Projekty, Ogród zaprojektowane przez homify
homify

Abri de jardin KUBHOME

homify

Nowoczesna wersja tradycyjnej altanki: taki domek sprawdzi się przez całe lato, kiedy pogoda nie sprzyja aktywnościom na świeżym powietrzu. Deszcz już więcej Wam nie przeszkodzi w planach. 

14. W stylu industrialnym

Projekty, Ogród zaprojektowane przez Tabary Le Lay
Tabary Le Lay

Un CUBE dans mon jardin

Tabary Le Lay

Chatka ogrodowa wcale nie musi być wykonana z drewna, ale ta altana na kółkach, w stylu industrialnym jest idealnym przykładem, że ten materiał sprawdza się w ogrodzie doskonale. 

Która z tych chat sprawdziłaby się najlepiej w Waszym ogrodzie? 
Projekty, Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu