Projekt eleganckiego domu jednorodzinnego | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3648:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3

Projekt eleganckiego domu jednorodzinnego

Alicja Olko Alicja Olko
Projekt domu HomeKONCEPT 51 od HomeKONCEPT | Projekty Domów Nowoczesnych Nowoczesny
Loading admin actions …

Oto kolejny fantastyczny projekt od rodzimej pracowni architektonicznej HOME Koncept – nowoczesny dom jednorodzinny o innowacyjnej bryle i eleganckiej fasadzie. W tym Katalogu Inspiracji pokażemy Wam wizualizacje projektu wraz z rzutami poziomymi wnętrz. Zapraszamy do oglądania!

Ciekawa bryła

Klasyczna bryła z dwuspadowym dachem z nowoczesnym twistem. Zmodyfikowana bryła prezentuje się oryginalnie, równie ciekawie wygląda fasada otynkowana na biało, szaro i grafitowo. Dom od strony ogrodu otwiera się dzięki licznym przeszkleniom.

Od strony ulicy

Od strony ulicy dom jest nieco bardziej zamknięty i niedostępny. Liczbę okien ograniczono, są też mniejsze, gwarantując najwyższy poziom prywatności.

Rzut poziomy parteru

Szczegółowy rozkład wnętrz na parterze.

Rzut poziomy piętra

A tak prezentuje się plan drugiej kondygnacji.

Strefa dzienna

Stworzono także projekt aranżacji wnętrz. Te będą urządzone nowocześnie, w ciepłej tonacji kolorystycznej, ożywionej akcentami w wyrazistych kolorach.

Jadalnia

Elegancka jadalnia wyposazona w meble z drewna i te obite skórą. Nie brakuje tu elementów wyrafinowanego designu, takich jak lampy sufitowe. 

Domowy gabinet

Elegancki i stylowy – domowy gabinet nie odbiega jakością wyposażenia od pozostałych wnętrz domu.

Łazienka

Piękna łazienka w bieli i drewnie, zlokalizowana na poddaszu. Jej aranżacja dostosowana została do specyfiki wnętrza, którego przestrzeń optymalnie zagospodarowano. 

Jak Wam się podoba?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu