6 wskazówek, które pomogą Ci utrzymać dom w czystości

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

6 wskazówek, które pomogą Ci utrzymać dom w czystości

mszpakowska mszpakowska
Projekty,   zaprojektowane przez Bob Romijnders Architectuur & Interieur
Loading admin actions …

Utrzymywanie domu w czystości nie jest proste, dlatego warto znać wskazówki, które ułatwią codzienne porządki. Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was garść pomysłów, które sprawią, że Wasze domy zawsze będą lśniły czystością, bez ingerencji niepotrzebnej chemii. Przekonajcie się sami!

Salon

Podłogę łatwo wyczyścicie z pomocą wody wymieszanej z proszkiem do pieczenia. Dzięki takiej mieszance płytki staną się lśniące. Jeśli przy okazji chcielibyście rozprawić się z fugami, wystarczy pomóc sobie szczoteczką.

Sposoby na lśniącą podłogę

Kuchnia

Uporczywy kamień szpeci Wasz zlew? Będziecie zaskoczeni efektem, jaki da Wam zwykły ocet! Wystarczy przetrzeć powierzchnię nasączoną w nim szmatką oraz owinąć baterię wilgotnym ręcznikiem papierowym. Wynik będzie oszałamiający!

Łazienka

Łazienka jest pomieszczeniem, które powinno być regularnie sprzątane. Jeśli chcecie szybko uporać się z bałaganem, zawsze przecierajcie podłogę po kąpieli, lustro wyczyśćcie z pomocą szamponu, a ciężkich zabrudzeń na armaturze pozbądźcie się z pomocą pasty do zębów.

Sypialnia

Pościelone łóżko sprawi, że sypialnia od razu będzie się lepiej prezentować. Nie zostawiajcie pozwijanej kołdry o poranku. Ułożona pościel oraz miękka narzuta sprawią, że łóżko stanie się prawdziwym miejscem relaksu i wypoczynku.

Łazienka 2

Zacieki mogą szpecić stalowe elementy w naszych domach. Na ratunek kolejny raz przychodzi wszechstronny ocet. Dzięki niemu metalowe elementy będą czyste i lśniące.

Kuchnia 2

Nie zapominajcie o lodówce! Wystarczy przecierać półki i ścianki raz na dwa tygodnie, unikać przetrzymywania warzyw do czasu, aż zaczną się psuć oraz gromadzenia kończących się kartonów po mleku. Jeśli chcecie pozbyć się nieprzyjemnego zapachu, połóżcie na półce przekrojoną cytrynę lub pojemnik z kawą mieloną.

Znacie inne sposoby na wysprzątanie domu? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu