341 metrów kwadratowych niesamowitego designu

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

341 metrów kwadratowych niesamowitego designu

Alicja Olko Alicja Olko
Projekty,   zaprojektowane przez archimontage design fields sophisticated
Loading admin actions …

Obejrzyjcie fantastyczny przykład nowoczesnej architektury. Jest to dom o powierzchni 341 metrów kwadratowych, rozciągającej się na dwóch kondygnacjach. Jego bryła jest nietuzinkowa i oryginalna, tak samo jak jego fasada. Projekt odznacza się sporą ilością detali. Wszystkie te przedstawimy Wam w tym Katalogu Inspiracji.

Bryła

Asymetryczna bryła wyróżnia się na tle sąsiednich budynków. Fasada jest ciekawa, łączy różne kolory i materiały. Bryła została niekonwencjonalnie zmodyfikowana, co pozwoliło na stworzenie przestrzeni funkcjonalnych – klatek schodowych, wiaty samochodowóej i licznych balkonów. 

Fasada

Główna część fasady otynkowana została na kolor grafitowy. Wiele fragmentów jest białych. Gdzieniegdzie pojawiają się z kolei akcenty z drewna i metalu. Całość prezentuje się oryginalne i stylowo. 

Rola drewna

Drewno odgrywa ważną rolę w tym projekcie. Dzięki niemu dom z zewnątrz prezentuje się nieco bardziej przytulnie i ciepło. Gwarantuje także świetna izolację wnętrz.

Geometryczne kształty

Niesamowite ujęcie ukazuje masywność bryły i jej geometryczny ksztalt.

Przeszklenia

Liczne przeszklenia przełamują bryłę, otwierają wnętrze domu na otoczenie i gwarantują stały dostęp naturalnego światła do wnętrz. Zostały rozmieszczone nieregularnie i stanowią istotną część wizerunku domu. 

Podoba Wam się?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu