Projekty,  Salon zaprojektowane przez Sensearchitects Limited

Wyjątkowy dom bez ścian

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Otwarte przestrzenie bez ścian to nowoczesna koncepcja, która nabiera tempa, zarówno we wnętrzach komercyjnych, jak i mieszkalnych. Szkoły bez ścian między klasami oraz domy bez fizycznych podziałów między pomieszczeniami są niezwykłe, ale i intrygujące. Otwarte klasy lekcyjne stają się popularne w szkołach dla dzieci niepełnosprawnych, aby te mogły się ze sobą integrować i socjalizować. Otwarte przestrzenie w domach to najnowszy trend dążący do zjednoczenia domowników. 

Wyobraź sobie dom, w którym pomieszczenia nie są zdefiniowane poprzez ściany, lecz poszczególne strefy wciąż zachowują swoją funkcjonalność. W jednym czasie możesz oglądać swój ulubiony serial, gotując obiad dla rodziny i mając oko na dzieci bawiące się w kąciku z zabawkami. Podczas imprez cały dom jest otwarty dla gości, zamiast ograniczać się do salonu lub ogrodu. Wszystkie te zabiegi dążą do stworzenia płynnych przestrzeni, które choć otwarte, stanowią intymną część każdego z domowników.

Salon

Projekty,  Salon zaprojektowane przez Sensearchitects Limited

Salon to wspaniała zapowiedź tego, co znajdziemy w pozostałej części domu. Prosty, swobodny, czysty i otwarty pokój jest doskonałym miejscem do spędzenia czasu z przyjaciółmi oraz samotnego spędzania czasu z książką i pyszna kawą. Stół z kanapą ma nietypowe rozmieszczenie, jednak idealne jeśli chcesz cieszyć się chwilą z widokiem na zielony ogród.

Przytulny kącik

Projekty,  Salon zaprojektowane przez Sensearchitects Limited

To jest właśnie to miejsce, w którym można zanurzyć się i zrelaksować. Doskonały kącik do spędzenia dnia wolnego ze swoją pasją i ciepłym kocem.

Jadalnia

Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez Sensearchitects Limited
Sensearchitects Limited

Minimalist Dining Room

Sensearchitects Limited

Jadalnia łączy salon, kuchnię i ogród. Podobne motywy kolorystyczne przebiegają przez wszystkie pomieszczenia, co w rezultacie sprawia wrażenie spójnej bryły, całość jest niesamowicie płynna i przestronna.

Kuchnia

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Sensearchitects Limited
Sensearchitects Limited

Cooking, Drinking and Chilling

Sensearchitects Limited

Minimalistyczny wystrój sprawia, że kuchnia emanuje elegancją i wyrafinowaniem. Idealne miejsce do gotowania, spożywania posiłków w gronie najbliższych, a nawet do spotkania na kawę z przyjaciółmi. Zielony ogród na zewnątrz to dodatkowa dekoracja, która doskonale komponuje się bielą pomieszczenia oraz naturalnym drewnem.

Bez ścian

Projekty,  Salon zaprojektowane przez Sensearchitects Limited
Sensearchitects Limited

It's all about communication

Sensearchitects Limited

Teraz możemy przyjrzeć się pomieszczeniom z drugiej perspektywy. Czyż nie jest to doskonałe miejsce? Leżanka w salonie sprawia, że salon przestaje być formalny, a staje się doskonale zintegrowany z rodzinnym domem.

Klasyczny dom w bieli, który skradnie Twoje serce

Co sądzicie o przestrzeniach otwartych?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu