Projekty,  Domy zaprojektowane przez Atelier Claire Dupriez

Stara ruina zmienia się w piękny dom

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Prawdopodobnie wiecie, że kochamy projekty „przed i po”. Jednak to, co przygotowaliśmy dla Was na dzisiaj jest prawdziwą wisienką na torcie. Ten dom był dosłownie stertą kamieni, która zmieniła się we wspaniały dom rodzinny, a wszystko za sprawą niesamowitych architektów z francuskiego biura Atelier Claire Dupriez. Zapraszamy!

Przed: opuszczone miejsce

Na zdjęciu widzimy opuszczoną ruinę. Czarno białe zdjęcie idealnie odwzorowuje atmosferę, jaka panowała tutaj przed rozpoczęciem prac.

Przed: inspekcja

Zanim można było rozpocząć jakiekolwiek prace, każdy kamień należało poddać odpowiedniej kontroli. Od zaprzyjaźnionych architektów wiemy, że ten etap był niezwykle ekscytujący.

Przed: camping

Miejsce do biwakowania? A może prowizoryczny dom ekipy remontowej?

Po: inspirująca całość

Projekty,  Domy zaprojektowane przez Atelier Claire Dupriez
Atelier Claire Dupriez

1 – Principale façade sud

Atelier Claire Dupriez

To zdjęcie obrazuje nam wyjątkową i eklektyczną całość. Ten dom naprawdę zasługuję na uznanie! Stare mury zostały skrzętnie odrestaurowane, jednak nadal pozostają tutaj ślady dawnego gospodarstwa. Dach nadaje temu miejscu nowoczesny klimat i niemal industrialny wyraz całości. Materiały nawiązują do stylu rustykalnego, dzięki czemu otrzymujemy zaskakującą mieszankę.

Wyjątkowy wygląd

Nietuzinkowy wygląd domu zauważalny jest również od drugiej strony posiadłości. Po prawej stronie widzimy starą stodołę w ruinie. Jest wspaniałym uzupełnieniem domu, jednak być może gospodarze podejmą się kolejnych kroków renowacji?

Eklektyczne wnętrze

Jadalnia wita nas wspaniałym designem. Widzimy tutaj nawiązanie do stylu industrialnego, dzięki czemu możemy cieszyć oko wspaniałymi wnętrzami. Duża ilość naturalnego światła sprawia, że dom staje się przytulny i jeszcze bardziej rodzinny.

Kuchnia

W żadnym domu rodzinnym nie może zabraknąć bijącego serca, czyli kuchni! Znajdziemy tutaj połączenie stylu industrialnego i orientalnych akcentów.

Ciepło domu

Naszą wycieczkę kończymy w salonie. Możemy przekonać się na własne oczy, że domownicy bawią się tutaj doskonale, a sam dom, choć powstał na kamieniach, jest doskonałym miejscem dla najmłodszych.

Przed i Po: Opuszczony dom w Surrey przechodzi całkowitą metamorfozę

Co sądzicie o tej przebudowie? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu