Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Klasyczny urok nowoczesnego domu

mszpakowska mszpakowska
Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez Antonio Martins Interior Design Inc
Loading admin actions …

Projekty, które najczęściej przykuwają naszą uwagę to te, które nie trzymają się ciasnych ram jednego trendu, lecz czerpią garściami z kilku nurtów, dzięki czemu możemy otrzymać wspaniałą mieszankę niebywałych wzorów. Właśnie taki dom pragniemy Wam dzisiaj zaprezentować! Powstał on pod czujnym okiem architektów z San Franisco i kryje w sobie niebywały komfort oraz nowoczesne wzornictwo, które w połączeniu zapewnią nam harmonię i prawdziwe odprężenie.

Gotowi? Zapraszamy!

Salon

Salon w pełni oddaje charakter domu i daje nam przedsmak tego, co znajdziemy w pozostałych pomieszczeniach. Znajdziemy tutaj idealne połączenie klasycyzmu i nowoczesnej elegancji, a także modne wzornictwo, absolutną przytulność oraz wyrafinowane akcenty. Paleta kolorów została doskonale zrównoważona wśród nowoczesnych odcieni, a proste kształty redukują nam poczucie chaosu. Materiały takie jak aksamit, len, drewno i skóra tworzą wspaniały klimat, zaś wspaniałe akcesoria dekoracyjne oddają staroświecką elegancję.

Kącik do czytania

Czytelnia przy narożnym oknie oferuje nam idealną przestrzeń do spędzania czasu z bohaterami ulubionych powieści. Możemy liczyć tutaj na pełny relaks i odpoczynek w objęciach klasycznego, stylowego fotela.

Nowoczesna kuchnia

W kuchni znajdziemy przejrzysty design, który w pełni został zdominowany przez nowoczesne trendy. Napotkamy tutaj stal nierdzewną oraz masę szafek, które ułatwią nam przechowywanie.

Schody

Klatka schodowa została zaaranżowana w klasycznym połączeniu czerni i bieli. Stwarza jednak wyjątkowo nowoczesne wrażenie, a wszystko za sprawą obfitego, naturalnego światła oraz współczesnych dzieł sztuki. Naturalne drewno podkreśla dodatkowo ciepły i przytulny charakter domu.

Jadalnia

Przytulna jadalnia jest niesamowicie przytulna i elegancka. Wygodne, skórzane fotele i okrągły, drewniany stół oferują nam klasyczny design, dzięki czemu możemy poczuć się ja w innej epoce.

Dom jak bajkowy pałac księżniczki

Co sądzicie o wystroju tego domu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu