Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Hampstead Design Hub

Rzućcie okiem na najelegantszy dom w Londynie

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Projektanci wnętrz z londyńskiej pracowni Hampstead Design Hub roztsali zatrudnieni do przeprowadzenia renowacji wnętrz klasycznego apartamentu w dzielnicy Kensington. Jest to jeden z najbardziej prominentnych adresów w stolicy Anglii. Inwestorzy zażyczyli sobie wnętrz eleganckich, nowoczesnych, urządzonych w stylu minimalistycznym. Zobaczcie, jak sobie poradzili z tym zadaniem!

Salon

Nowoczesny salon łączy w sobie szykowne elementy wyposażenia ze współczesną funkcjonalnością. Odrestaurowano kominek, zachowując jego klasyczny charakter.

Jadalnia

Czarne meble na białym tle. W tej jadalni nie brakuje elementów dobrego designu.

Domowy gabinet

Minimalistyczna elegancja to motyw przewijający się przez aranżację każdego z pomieszczeń w tym domu. Widoczna jest zwłaszcza w domowym gabinecie

Kuchnia

Przestronna kuchnia w bieli to przykład funkcjonalnej i pomysłowej aranżacji. Meble kuchenne są monochromatyczne, świetnie wpisując się w minimalistyczną estetykę apartamentu. 

Sypialnia

Sypialnia w bieli i różnych odcieniach koloru szarego prezentuje się doskonale. W takim wnętrzu można zaznać zasłużonego odpoczynku.

Łazienka

Na koniec zaglądamy do łazienki. Jasnoszare płytki na ścianach i podłogach świetnie korespondują z białą armaturą oraz licznymi przeszkleniami. Łazienka jest dzięki temu jasna i przestronna.

Jak Wam się podobają te wnętrza?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu