10 modeli niezwykle urzekających łóżek

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

10 modeli niezwykle urzekających łóżek

homify.Pl homify.Pl
Wiszące łóżko Imperial Couch: styl , w kategorii  zaprojektowany przez Hanging beds
Loading admin actions …

Sypialnia to drugie najbardziej prywatne pomieszczenie w domu, po łazience. Jest to nasze sanktuarium i miejsce, w którym możemy naładować baterie, gdzie możemy powinniśmy zaznać sto procent prywatności. W tej metaforze, ołtarzem w naszym sanktuarium jest łóżko! To łóżko pozwala nam się zregenerować, to jego szukamy, gdy mamy zły dzień, albo fizycznie nie czujemy się najlepiej. Dlatego uważamy, że łóżko jest podstawowym elementem wyposażenia i wystroju sypialni. Aby pomóc Wam wybrać idealne łóżko, zebraliśmy aż dziesięć propozycji – nie wszystkie z nich są całkowicie konwencjonalne. Z resztą, zobaczcie nasze sugestie…

​1. Okrągłe łóżko godne miejsca na okładce magazynu o aranżacji wnętrz

W łóżku zasypiamy i przenosimy się do równoległego świata snu, gdzie wszystko jest możliwe. A skoro wszystko jest tam możliwe, to po co trzymać się konwencjonalnych rozwiązań i skoro łóżko transportuje nas w ten magiczny świat, to powinno zyskać kilka jego cech. Podążając tym tokiem myślenia, okrągłe łóżko jest doskonałym pomysłem! Duże, romantyczne i zaskakujące łóżko jak te, jest świetnym meblem dla szczęśliwych posiadaczy dużych sypialni.

​2. Prywatny pokój z przesuwnymi drzwiami

Aby osiągnąć idealny wypoczynek, czasami trzeba więcej niż wygodne łóżko, trzeba się całkowicie odizolować od reszty świata. Jeśli w zaśnięciu przeszkadza Wam nawet najdelikatniejsze źródło światła i najcichsze dźwięki, nasi projektanci mają doskonałe rozwiązanie dla Was!

​3. Odpoczynek ze stylem

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Button & Sprung
Button & Sprung

Camelia Divan

Button & Sprung

Dla miłośników klasycznej elegancji połączonej z funkcjonalnością mamy coś wyjątkowego! Imponujący zagłówek sprawia, że łóżko jest absolutnym protagonistą w tej przestrzeni.

​4. Łóżko podwieszane

Wiszące łóżko Imperial Couch: styl , w kategorii Sypialnia zaprojektowany przez Hanging beds
Hanging beds

Wiszące łóżko Imperial Couch

Hanging beds

Nagle oderwanie od ziemi nabiera zupełnie nowego znaczenia! W sklepie Hanging Beds znajdziemy tak piękne egzemplarze, jak ten, idealny do młodzieńczego i zabawnego wystroju sypialni. Takie łóżko jest nie tylko niezwykle wygodne, ale również zaskakujące i praktyczne. Co jak co, ale nie będziemy potrzebować innych elementów dekoracyjnych!

​5. Rustykalne i charakterystyczne łóżko

W tym modelu mamy doskonałe połączenie komfortu i natury. To tak, jakby wszystkie charakterystyczne elementy lasu zostały zebrane i wniesione do sypialni i zestawione ze sobą w wyrafinowaną kompozycję.

​6. Sto procent drewna w drewnie

Oto kolejna propozycja do dużej sypialni, w której jest przestrzeń potrzeba do stworzenia ławy dookoła materaca. Jeśli tak właśnie wygląda Wasza sypialnia, to nie zastanawiajcie się za dużo. W tym przypadku, projektanci postawili na prosty design, bo też materiał sam w sobie jest niesamowicie zdobny.

​7. Ekologiczne i łatwe w budowie

Dla miłośników ekologii, którzy preferują recykling mamy świetną propozycję, czyli ramę łóżka wykonaną z palet. Po złożeniu ramy, można ją pomalować, nadając jej niepowtarzalnego charakteru, lub pozostawić naturalny kolor drewna, tworząc tym samym bardziej zrelaksowaną atmosferę.

​8. Biurko nad łóżkiem?

W komiksach zazwyczaj widujemy białe chmurki nad głowami bohaterów, a w tym pomieszczeniu nad głową wypoczywającego znajduje się miejsca na spisywanie myśli, czyli antresola z biurkiem. Jest to zaskakujący i innowacyjny sposób na aranżację strefy łóżka. Każdy, kto ma małą sypialnię doceni ten pomysł.

​9. Aranżacja pokryta jedwabiem

Niskie łóżko i struktura pokryta szmaragdowo-zielonym jedwabiem nadają temu pokojowi odrobinę luksusu. Zwróćmy uwagę, jak kolor łóżka harmonijnie łączy się z kolorystyką ściany za nim.

​10. Sypialnia królewska

Mówiliśmy już o stylu rustykalnym, nowoczesnym; o łóżkach okrągłych, a nawet podwieszanych. Aby zamknąć nasz Katalog Inspiracji, chcieliśmy pokazać Wam coś niespotykanego i luksusowego. Królewskie łoże w klasycznym stylu z pięknym baldachimem to oczywiście marzenie każdej księżniczki, ale nie tylko! Dlaczego więc tego marzenia nie spełnić?

Które łóżko widzicie u siebie w sypialni?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu