Projekty,  Salon zaprojektowane przez Blunt Architects

6 salonów o wyjątkowym designie

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Piękny salon musi być doskonale udekorowany, ale istnieje cienka granica między wysmakowanym stylem a przepychem.  Jak ozdobić salon nie wpadając w przesadę? 

Ten temat nie będzie Was więcej przyprawiał o ból głowy. Garść hojnych rad oferowanych przez profesjonalistów z homify, przyniesie perfekcyjne rozwiązanie. Oto kilka dekoracyjnych porad: przeczytajcie i zastosujcie w swoich salonach.

Duża ilość kolorów

Projekty,  Salon zaprojektowane przez Blunt Architects
Blunt Architects

House Pautz

Blunt Architects

Jeśli jesteście zwolennikami dynamizmu, to najlepszą opcją jaką możecie wykonać jest wypełnienie pokoju kolorami, które pokażą Waszą osobowość. Jeśli zastosujcie je w akcentach, nie musicie obawiać się o przesadę.

Przeczytajcie także: Jaki kolor wpływa na nastrój i atmosferę?

Focus na okna

Okna zapewniają naturalne światło i tworzą wspaniałe środowisko dzięki pięknym widokom zewnętrznym. Mieszkania z dużą ilością okien wydają się być znacznie większe i otwarte. Nie przysłaniajcie ich jeśli nie jest to konieczne.

Zjawiskowe oświetlenie

Oświetlenia w salonie nie należy lekceważyć, ponieważ spełnia ono ważną rolę. Odpowiada za pozytywne wrażenia dotyczące wnętrza, tworzy wspaniały nastrój i pełni zadanie funkcjonalne. Postawcie na intrygującą lampę o modnym, ciekawym kształcie, a Wasz salon bardzo zyska.

Neutralne kolory

Jeśli chcesz, aby salon emanował elegancją, nie ma lepszego rozwiązania niż użycie neutralnych kolorów takich jak biały, czarny, beż i szary. Z tych odcieni można tworzyć piękne aranżacje.

Naturalne motywy

Dobrym pomysłem, jeśli kochacie wnętrza z charakterem, jest włączenie do wystroju motywów morskich, zieleni lub ulubionych kwiatów.  Elementy naturalne wzbogacą każdy salon.

Śródziemnomorskie motywy

Klimat śródziemnomorski kojarzy nam się z wakacjami, z ciepłym piaskiem i cudowną kuchnią. Warto czerpać z niego pełnymi garściami i zaprosić go do swoich wnętrz, aby ocieplił nasz umiarkowany klimat.

Który salon podoba Ci się najbardziej?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu