Projekty,   zaprojektowane przez PIANCA

Szafy (prawie) niewidzialne – 10 przykładów, które Cię zaskoczą

A.D. A.D.

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Dziś zainteresujemy wszystkich tych, którzy nie mają szczęścia posiadać własnej garderoby, i na co dzień borykają się z problemem przechowywania. Szafa może być bardzo duża i prawie niewidoczna – choć brzmi to absurdalnie, udowodnimy Wam to dziś. 

W niektórych przypadkach drzwi szafy można pomylić z panelami dekoracyjnymi ze względu na ich niezwykły i przyjemny wygląd. W innych przypadkach lustrzane drzwi, zwłaszcza w małych pomieszczeniach, mogą nie tylko maskować obecność szafy, ale także powiększać przestrzeń. Zobaczcie 10 doskonałych przykładów szaf, zaprojektowanych przez naszych dekoratorów wnętrz, które są zarówno pakowne, duże i funkcjonalne, co mało widoczne. 

1. Dostosowana do kształtu

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez CORDEL s.r.l.
CORDEL s.r.l.

Armadio per mansarda moderno

CORDEL s.r.l.

Ta niestandardowa szafa obejmuje całą ścianę i ciągnie się aż po linię sufitu. Przestronna i funkcjonalna, w pełni wykorzystuje pochyły kształt dachu.

Przeczytajcie: Meble na wymiar do pomieszczeń o nietypowych kształtach

2. Przedłużenie ściany

Drzwi tej szafy są przesuwne i idealnie łączą się ze ścianą. Chowają dobrze wyposażoną przestrzeń, z licznymi szufladami i przegródkami, które pozwalają uporządkować całą garderobę.

3. Odzyskana przestrzeń

Ta garderoba jest wykonana w 100 procentach na odzyskanej przestrzeni. Powstała w narożniku, między dwiema ścianami w sypialni. Gdy drzwi przesuwne są zamknięte, jest całkowicie niewidoczna. Lustrzane fronty odbijają i optycznie powiększają przestrzeń. 

4. Zakrzywiona jak ściana

Szafa całkowicie przykrywa ścianę i podąża za jej zakrzywioną linią. Poziome linie podkreślają kręty ruch, a całość jest oryginalna i przyjemna.

5. Niczym dekoracja ścienna

Drzwi o różnej wysokości, rozmieszczone w nieregularny sposób, oraz zrobione z różnych materiałów ożywiają projekt. Jest to oczywiście szafa, która oprócz tego, że jest nowoczesna i dekoracyjna, ma także za zadanie oddzielać od siebie dwa środowiska.

6. Błyszcząca powierzchnia

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez PIANCA
PIANCA

Nastro

PIANCA

Perfekcyjnie zintegrowana z lekką ścianą zabudowa, o błyszczącej powierzchni zwiększa jasność całego pomieszczenia.

7. Drewniana

Szafa jest całkowicie zakamuflowana, ponieważ zarówno na jej front, jak i na całe pokrycie ścian, użyto drewna. Wnętrze jest bardzo małe, ale dzięki ciepłemu odcieniowi naturalnego surowca, przyjemne i zaciszne. 

8. Lustrzana

Lustrzane drzwi, odbijające przestrzeń, wzmacniają ją, tworząc żywe środowisko. Ciężko połapać się co jest na prawdę, a co stanowi jedynie odbicie. 

9. Pod kątem

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Rimadesio
Rimadesio

CABINE ARMADIO

Rimadesio

Od podłogi po sufit, wzdłuż dwóch ścian – ta duża szafa rozwiązuje każdy problem związany z przechowywaniem. A do tego jak wygląda! 

10. We wnęce

Wbudowana szafa, dopasowana do ściany obok łóżka na antresoli, jest biała, a brak uchwytów sprawia, że jest ona prawie całkowicie niewidoczna.

A Wy macie już swoją wymarzoną szafę? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu