Projekty,   zaprojektowane przez Mobilificio Marchese

6 pomysłów na szafę swoich marzeń

A.D. A.D.

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Kto nigdy nie marzył o posiadaniu obszernej garderoby, która zorganizuje wszystkie ubrania w wygodny i praktyczny sposób? Tylko po co marzyć, jeśli można urzeczywistnić te pragnienia już dziś. Obecnie, garderoba nie jest już odległym luksusem, ale częścią codziennego życia większości ludzi. Projektanci starają się wygospodarować na nią miejsce nawet w niewielkim mieszkaniu, aby poprawić komfort i wygodę życia mieszkańców.

Trzymanie wszystkich ubrań w jednym miejscu, wraz z dodatkami, butami i biżuterią, sprzyja usprawnieniu i udoskonaleniu jakości codziennego życia. Zdecydujcie się na zaaranżowanie jej już dziś, a my podpowiemy na co zwrócić uwagę i jak to zrobić. Zobaczcie 6 wspaniałych zdjęć jako przykład i inspirację, która zdopinguje Was do działania. 

1. Optymalizacja przestrzeni

Jeśli chcecie stworzyć garderobę, ale jedyne dostępne miejsce jest ciasne i małe, nie powinniście się zniechęcać. Ważne jest, aby poświęcić trochę czasu na wybór najbardziej odpowiedniej szafy. Możecie także, zamiast kupować gotową szafę, zamówić ją pod wymiar u stolarza. To rozwiązanie sprawdzi się dużo lepiej w wypadku niewygodnej przestrzeni. Ponadto będziecie mieć tyle półek, szuflad i drążków do wieszania, ile rzeczywiście potrzebujecie. 

2. Nowocześnie i prosto

Ten projekt przedstawia szafę zaprojektowaną w nowoczesnym stylu z jasnymi kolorami bieli i szarości. Dzięki temu powstało neutralne środowisko, które idealnie sprawdza się w pokojach garderobianych, ponieważ pozwala dobrze wyeksponować ubrania i dodatki, bez wprowadzania zbędnego chaosu. Dwa panele oddzielające pełnią rolę szafek, które stanowią inteligentne rozwiązanie.

3. Klasycznie

W tym przykładzie widzimy bardziej tradycyjne środowisko: piękną i obszerną garderobę zaopatrzoną w szafy wokoło i skórzane siedzisko po środku. Układ szaf, które zajmują całą długość ścian, w pełni wykorzystuje przestrzeń. Półki i duże przestrzenie oferują dużą elastyczność w ułożeniu odzieży, która może się różnić w zależności od potrzeb użytkownika.

4. Otwarte szafy

Projekty,  Garderoba zaprojektowane przez Regalraum UK
Regalraum UK

CLOS-IT – Dressing Room Shelving System

Regalraum UK

Czasami tradycyjne szafy mogą stanowić problem, jeśli przestrzeń jest zbyt mała. Rozwiązaniem w tych przypadkach jest wybór czegoś tak lekkiego jak unikalna struktura, prosta i lekka konstrukcja widoczna na zdjęciu. Sztuką jest badanie tego, co oferuje rynek i bycie świadomym różnych rodzajów i mebli do garderoby. Bądźcie na bieżąco! 

5. Oświetlenie

Kolejnym pytaniem, równie ważnym jak ilość miejsca na ubrania, jest oświetlenie. Światło tutaj jest niezbędne, między innymi dla dobrej widoczności kolorów. Musi ono docierać do każdego rogu szafy.Koniecznie zróbcie rozeznanie nie tylko w oświetleniu górnym, ale także w bezpośrednim oświetleniu wnętrza szaf. Tutaj widzimy projekt, który opiera się na jasnych światłach punktowych i rozproszonych, które oprócz równomiernego rozprowadzania źródła światła, nadają pomieszczeniu wyjątkowej elegancji.

6. Charakter

Na zakończenie zobaczcie ten eklektyczny obraz szafy, która gra z niekonwencjonalną aranżacją mebli. Rezultatem jest przyjemna i zabawna przestrzeń, w której osobowość jest głównym elementem dekoracyjnym.

Chcecie więcej inspiracji? Proszę bardzo! Zobaczcie: 27 sposobów na stworzenie garderoby marzeń

Chcielibyście mieć obszerną garderobę na swoje ubrania i dodatki? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu