Projekty,   zaprojektowane przez Movelvivo Interiores

13 nowoczesnych pomysłów na ścianę, które sprawią, że pomyślisz WOW!

A.D. A.D.

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Ściany mogą być czymś więcej niż tylko niezbędną częścią domu. Jeśli nadamy im odrobinę charakteru staną się wtedy szykowne i eleganckie, a efektowna ściana potrafi zrobić całą aranżację wnętrza. 

Nie wszyscy możemy być projektantami, dlatego też pewne pomysły nie są dla nas oczywiste. Homify zdradzi Wam kilka fajnych i efektownych pomysłów, podpatrzonych w projektach naszych architektów, które sprawiają, że ściany są czymś, co można podziwiać, a nie zwykłymi instalacjami, które należy zignorować. Od kuchni po sypialnie i każdą inną przestrzeń pomiędzy nimi, możecie pozwolić sobie na nieco bardziej szalone realizacje, więc dlaczego by nie zacząć od jednego z poniższych pomysłów?

1. Odważne płytki są fantastycznym sposobem na udekorowanie wszystkich powierzchni, które chcesz. Aby były jeszcze bardziej szalone użyj odważnego koloru!

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez VNUTRI

2. Okładzina drewniana to prosty i ekologiczny sposób na wprowadzenie do pokoju ciepła i ponadczasowej energii. Jest idealny do sypialni.

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez homify
homify

Sam's Creek

homify

3. Praktyczne dodatki, takie jak zamontowane stojaki na rowery, naprawdę sprawiają, że więcej twoich ścian jest funkcjonalnych i modnych. Kto powiedział, że przechowywanie nie może być stylowe?

4. Naturalne elementy to świetny sposób, aby ściany były bardziej interesujące. Pionowe ogrody ziołowe to nasza nowa ulubiona rzecz!

Projekty,  Ogród zaprojektowane przez Luiza Soares - Paisagismo
Luiza Soares – Paisagismo

MÃO NA TERRA, Belo Horizonte, 2015

Luiza Soares - Paisagismo

5. Farba jest podstawą nie bez powodu; to takie łatwe do zastosowania! Szybkie, ekonomiczne i trwałe! Malowanie ścian zawsze będzie super rozwiązaniem dla nudnych przestrzeni.

Projekty,  Salon zaprojektowane przez Espaces à Rêver
Espaces à Rêver

Pièce à vivre : salon – Appartement industriel chic & moderne 55m2 – 75010 Paris

Espaces à Rêver

6. Polerowany beton to naprawdę współczesny trend. Uważamy, że sprawdzi się absolutnie wszędzie.

7. Kamienna okładzina daje surowy wygląd odsłoniętego kamieniołomu, bez żadnego wysiłku! Absolutnie perfekcyjna do salonów i kominków, uwielbiamy tę opcję!

Projekty,   zaprojektowane przez AG Interior Design
AG Interior Design

Ingresso_Cappottiera

AG Interior Design

8. Jeśli wolisz być bardziej autentyczny, postaw na odsłonięty kamienny mur. Tylko pamiętaj, że dostanie się do niego to nie jest łatwa praca! Mimo to warto.

9. Malowidła są dobrym sposobem na wypuszczenie twojego wewnętrznego Picassa! Jeśli zaprojektujesz i namalujesz swój własny projekt ściany, będziesz wiedział, że nikt inny nie ma takiego samego.

Projekty,   zaprojektowane przez BAROGRAFF
BAROGRAFF

Le Tabouret Orange (Trompe-l'oeil)

BAROGRAFF

10. W dzisiejszych czasach można na ścianę nawet nakleić naklejkę. Są różnych wymiarów i łatwe do dostosowania, będziesz mógł dosłownie wybrać, co zechcesz! Na szczęście, gdy się znudzą, łatwo je ściągniesz.

11. Galeria ścienna dowodzi że proste rozwiązania mogą być niezwykle skuteczne, więc zamiast skupiać się na samej ścianie, można dodać do niej mnóstwo wspaniałych zdjęć w ramce!

12. Tapeta jest trochę jak farba, ponieważ jest ogólnodostępna a wzory i desenie, które możemy znaleźć są oszałamiające! Co powiesz na bardzo odważną, geometryczną ścianę, dekorującą salon?

Projekty,  Salon zaprojektowane przez Movelvivo Interiores
Movelvivo Interiores

Sala Tropical Chic

Movelvivo Interiores

13. Rustykalne i organiczne ciepł, które płynie z kamienia czy cegieł jest nie do przecenienia.Jednocześnie nie wymagają nic więcej niż warstwę ochronnego wosku!

Projekty,  Ściany zaprojektowane przez Artisans of Devizes
Artisans of Devizes

Berkeley Limestone in a seasoned finish from Artisans of Devizes.

Artisans of Devizes
Jaki jest Wasz ulubiony sposób na ściany? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu