Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez TS architecten BV

Nowoczesny dom o nietypowej bryle

Alicja Olko Alicja Olko
Google+
Loading admin actions …

Na działce w samym sercu lasu na północy Holandii wzniesiono niezwykły nowoczesny dom. Wyróżnia się za sprawą nietypowej bryły, która zdaje się składać z dwóch odróżniających się od siebie segmentów. Do jego budowy wykorzystano naturalne materiały – drewno i cegłę – dzięki którym budynek świetnie wpisuje się w naturalne otoczenie. 

Od strony ogrodu

Pomimo tego, że bryła domu odznacza się nowoczesnym designem, świetnie wpisuje się w leśny krajobraz. Wszystko to za sprawą pokryć elewacyjnych. Dom otwiera się na otoczenie poprzez wielkoformatowe przeszklenia, dzięki którym do środka wpada mnóstwo naturalnego światła. 

Od strony podjazdu

Z tej strony okien jest mniej. Jest to zabieg celowy, sposób na zapewnienie właścicielom odpowiedniego poziomu prywatności we wnętrzach.

Detale

Przyglądając się z bliska efektom pracy architektów dostrzegamy ciekawe detale – skrupulatnie dobrane materiały wykończeniowe, piękno naturalnego drewna i geometrię bryły. 

Wnętrza

We wnętrzach króluje biel – jest w nich jasno i przestronnie. Do środka wpada mnóstwo naturalnego światła, a z każdego pomieszczenia rozciągają się wspaniałe widoki na las. 

Podoba Wam się bryła domu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Darmowa konsultacja

Znajdź inspirację do Twojego domu