Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez TS architecten BV

Nowoczesny dom o nietypowej bryle

Alicja Olko Alicja Olko
Google+
Loading admin actions …

Na działce w samym sercu lasu na północy Holandii wzniesiono niezwykły nowoczesny dom. Wyróżnia się za sprawą nietypowej bryły, która zdaje się składać z dwóch odróżniających się od siebie segmentów. Do jego budowy wykorzystano naturalne materiały – drewno i cegłę – dzięki którym budynek świetnie wpisuje się w naturalne otoczenie. 

Od strony ogrodu

Pomimo tego, że bryła domu odznacza się nowoczesnym designem, świetnie wpisuje się w leśny krajobraz. Wszystko to za sprawą pokryć elewacyjnych. Dom otwiera się na otoczenie poprzez wielkoformatowe przeszklenia, dzięki którym do środka wpada mnóstwo naturalnego światła. 

Od strony podjazdu

Z tej strony okien jest mniej. Jest to zabieg celowy, sposób na zapewnienie właścicielom odpowiedniego poziomu prywatności we wnętrzach.

Detale

Projekty, nowoczesne Domy zaprojektowane przez TS architecten BV
TS architecten BV

Dakrand-Luifel

TS architecten BV

Przyglądając się z bliska efektom pracy architektów dostrzegamy ciekawe detale – skrupulatnie dobrane materiały wykończeniowe, piękno naturalnego drewna i geometrię bryły. 

Wnętrza

We wnętrzach króluje biel – jest w nich jasno i przestronnie. Do środka wpada mnóstwo naturalnego światła, a z każdego pomieszczenia rozciągają się wspaniałe widoki na las. 

Podoba Wam się bryła domu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu