7 pomysłów na ciekawe półki

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

7 pomysłów na ciekawe półki

mszpakowska mszpakowska
Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez Floret Arquitectura
Loading admin actions …

Funkcjonalne i dekoracyjne – to tylko niektóre z zalet przypisywanych zazwyczaj domowym półkom. Półki pomagają utrzymać porządek, a dzięki swoim kształtom mogą być bardzo ciekawym i eleganckim dodatkiem do każdego pomieszczenia. W układach otwartych są także świetnym sposobem na podzielenie przestrzeni, na przykład oddzielenie kuchni od salonu. W popularnych sklepach meblowych ciężko o coś oryginalnego, czego nie kupi również pół miasta. Jeżeli pragniecie niekonwencjonalności, nasz Katalog Inspiracji śpieszy Wam z pomocą. Oto 7 rodzajów półek, łatwych w wykonaniu, a więc niemalże gotowych do zainstalowania w Waszych domowych przestrzeniach.

1. Półki drewniane wiszące

Drewnianych półek w naszych przestrzeniach możemy zainstalować tyle, ile chcemy. Zwłaszcza, jeśli decydujemy się na modele widzące, optycznie unoszące się nad ziemią. Kilka desek i gotowe, a przy tym od razu czysto i schludnie dookoła. Co więcej, jest to ciekawe rozwiązanie do wszelkiego rodzaju łazienek. Nie wierzycie? Sprawdźcie sami!

2. Przestrzeń pod schodami

Schody to nieodłączny element domów piętrowych. Jeśli zależy Ci na maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni, zaaranżuj półki tuż pod stopniami!

Sprawdź również Praktyczne rozwiązania dla małych domów!

3. Eklektyczne uporządkowanie

Biblioteczki wnękowe są niezwykle ciekawym rozwiązaniem. Dzięki wbudowaniu półek w ścianę nie wprowadzacie nowego mebla do pomieszczenia, dzięki czemu zyskujecie większą przestrzeń, ale też swobodę w wyborze reszty elementów.

4. Nowoczesna szachownica

Projekty,  Pokój dziecięcy zaprojektowane przez MARIANGEL COGHLAN
MARIANGEL COGHLAN

Recámara infantil basada en Harry Potter

MARIANGEL COGHLAN

Jeżeli jesteście właścicielami minimalistycznych i nowoczesnych mieszkań, powinniście zdecydować się na biblioteczkę wbudowaną w ścianę. Nie dodaje ona kolejnego koloru do wnętrza, jest prosta, a co więcej minimalizuje ilość mebli w pomieszczeniu.

5. Regał do salonu

Regał ze zdjęcia, niekoniecznie w kolorze niebieskim, to świetnie rozwiązanie do wszystkich salonów. Zresztą sprawdzi się także w każdym innym pomieszczeniu, dużym i małym. Choć pojemny, w żaden sposób nie ogranicza dostępnej w pokoju przestrzeni. Idealnie nadaje się do podzielenia dużego pomieszczenia na dwa pomniejsze.

6. Półka z drabiny?

Lubisz czytać gazety? Nie musisz ich trzymać na stole! Zorganizuj niewielką półkę lub pudełko, w którym będziesz przechowywać ulubione pozycje. Nie musi być nowa! Zniszczona, pochlapana farbą doda mieszkaniu rustykalnego stylu.

7. Przedpokój z regałem

Niezależnie od tego, jak wąski jest nasz korytarz lub przedpokój, regał zawsze się zmieści. Możemy wykorzystać taki regał do przechowywania najważniejszych rzeczy lub też do dekoracji przestrzeni. Postawmy tu zdjęcia, książki lub pamiątki z wakacji.

Która półka pasuje do Twojego mieszkania?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu