Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez Studio Duggan

9 zdjęć zjawiskowych korytarzy wejściowych

A.D. A.D.

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Dziś będzie mowa o pierwszym wrażeniu, które jak wiadomo, jest trudne do zatarcia. Korytarz wejściowy to właśnie pierwsze miejsce, które obserwują goście kiedy przekroczą próg naszego domu, dlatego wystrój tutaj powinien być szczególnie dobrze i starannie zaplanowany. Mieliście to na uwadze projektując swoje wejście? 

Jeśli odpowiedź na zadane przez nas pytanie jest przecząca, a Wy nie macie pomysłu na zmianę, pora na odrobinę inspiracji. Dziś pokażemy Wam wspaniale zaprojektowane wejścia do domów, dzięki którym pierwsze wrażenie dotyczące gospodarzy będzie perfekcyjne. Aż chce się zaglądnąć dalej…  

1. Ogród wewnętrzny

Wspaniały i absolutnie zjawiskowy ogród, który został utworzony w nieciekawej wnęce pod schodami, jest łatwy w utrzymaniu. To doskonałe rozwiązanie dla nowoczesnego domu o minimalistycznym designie.

2. Galeria zdjęć

Korytarz to wspaniałe miejsce na ekspozycję rodzinnych zdjęć! Doskonale wypełnią one puste ściany. Trzymajcie się jednolitego stylu, np.czarnych, prostych ramek a zdjęcia pięknie wpasują się w każdą przestrzeń.

Chcecie zobaczyć inne pomieszczenia tego domu? Zapraszamy na wycieczkę z homify 360: Prawdziwa elegancja i szyk, który pokochacie

3. Różne odcienie niebieskiego

Niebieski to Wasz ulubiony kolor? To bardzo dobrze! Wybierzcie niebieską paletę kolorów i udekoruj swój korytarz różnymi odcieniami nieba i morza. 

4. Eleganckie pasy

Szare pasy zawsze wyglądają elegancko.  Sprawiają, że biała konsola przy wejściu jest absolutnie szykowna i zjawiskowa. Ciekawe jak prezentują się inne pokoje… ? 

5. Modny element

Całkowicie biały korytarz sprawia, że możliwości wystroju są właściwie nieograniczone. A może by tak kolor intensywnie żółty na stylizowanej komodzie?  100% stylu eklektycznego!

6. Ubrany w sztukę

Kochacie ozdoby, ale uważacie, że w korytarzu nie ma na nie zbyt dużo miejsca? Pora odpowiednio wykorzystać ściany. Powieście na nich dzieło sztuki, a przestrzeń zyska nowe oblicze. 

7. Śródziemnomorski klimat

Pomyślcie także o wspaniałej zieleni, aby uatrakcyjnić atmosferę przy wejściu. Ten projekt pokazuje jak łatwo wprowadzić odrobinę życia w tę, z pozoru nieatrakcyjną, przestrzeń. 

8. Dobra organizacja przestrzeni

Korytarz nie musi być bardzo drogo i elegancko urządzony. Tutaj nie to jest najważniejsze.Należy natomiast pamiętać, że musi być funkcjonalne. Niezbędne są wieszaki na ubrania, miejsce na klucze, lustro. Dobra organizacja przestrzeni jest bardzo ważna.

9. Zjawiskowe meble i dodatki

Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez Studio Duggan
Studio Duggan

Hallway Console Table

Studio Duggan

Nasze koniec zjawiskowy, prosty, ale jednocześnie efektowny korytarz, który zdobi jedynie lekka i skromna konsola. Okrągłe lustro sprawia, że wnętrze jest większe i bardzo oryginalne. Za pozytywną atmosferę odpowiadają z kolei rozkwitające magnolie. Pełną uroku aranżację stworzyli projektanci z londyńskiego studia DUGGAN

Podobają się Wam nasze propozycje? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu