Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez ML Interieurarchitectuur

Ten stuletni, monochromatyczny dom skradnie Wasze serca!

homify.Pl homify.Pl

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Domyślamy się, co możecie myśleć: każde wnętrze, które ma ponad sto lat powinno być całkowicie zmienione, albo przekształcone w muzeum. Ale czy na pewno? 

Za chwilę zobaczycie dom wybudowany w Holandii w 1908 roku i gwarantujemy, że opadną Wam szczęki. Zobaczycie przestronne pomieszczenia i wyśmienicie zaaranżowane (odnowione) wnętrza. Architekci wnętrz z ML Interieurarchitectuur dostali w dłonie perełkę i przyszlifowali ją tak, by pasowała do dwudziestego pierwszego wieku. Z resztą, sami zobaczcie!

​Plany

Pany domu często zalegają gdzieś na strychu w starszych budynkach. Są one skarbnicą wiedzy, bo szczegółowo pokazują, w jaki sposób pierwotnie zamierzano wybudować budynek.

Na tym przykładzie widzimy, że plany obejmują nie tylko układ pomieszczeń, ale również dokładny obraz fasady.

​Kuchnia

Nadal uważacie, że w tak starym domu nie powinno się mieszkać? Trzeba przyznać, że architekci wnętrz wykonali kawał dobrej roboty w kuchni i korytarzu, nadając im bajeczny styl – pewną mieszankę nowoczesności z elegancją starej willi. Nie możemy nie zauważyć podłogi w szachownicę i monochromatycznej palety barw. Kto nie chciałby korzystać z takiej kuchni na co dzień?

​Salon

Efekt wow pojawia się również w salonie, w którym zyskano odrobinę splendoru dzięki wykorzystaniu dekadenckiego, kryształowego żyrandola. Brązowa skóra obijająca siedzenia tym bardziej dopełnia obraz elegancji i bogactwa.

Uderzające akcenty

Jak możecie się przekonać, żaden zakamarek nie został pozostawiony zaniedbany. Na przykład, malutki korytarzyk łączący salon z klatką schodową został przyozdobiony podłogą w czerwono-czarną szachownicę. Jest to mały, ale bardzo skuteczny zabieg aranżacyjny. Już sama podłoga, na tle neutralnych ścian zyskuje status ozdoby. Dodatkowo, jest to ukłon w stronę oryginalnego designu nieruchomości.

​Elegancka łazienka

Pewnie nie raz czytaliście w naszych Katalogach Inspiracji, że marmur jest materiałem doskonałym. Musimy to jednak powtórzyć! Jest to materiał idealnie pasujący do lekko dekadenckiego wnętrza, w którym ceni się elegancję i klasę. Właśnie dlatego nie mogło go zabraknąć w naszej klasycznej łazience. Mamy tu nie tylko piękne blaty, ale również płytki podłogowe z marmuru.

Bardziej nowoczesnym elementem są stalowe wieszaki na ręczniki i eleganckie baterie łazienkowe. Mając taką łazienkę, niepotrzebne są wycieczki do SPA!

Skoro już wiemy, że stuletnie domy mogą być olśniewające, zobaczmy coś jeszcze starszego. Mamy dla Was Katalog z cyklu Przed i Po: Renowacja dworku z XVI wieku

Co myślicie o podłogach w szachownicę?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu