Projekty,   zaprojektowane przez homify

Zrób to sam: 8 projektów ogrodowych, które możesz wykonać w jeden weekend

A.D. A.D.

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Dekorowanie i projektowanie ogrodu nie musi być kosztowną operacją. W rzeczywistości, jeśli zdecydujecie się na samodzielne majsterkowanie, Wasz obszar na zewnątrz będzie wyglądał świetnie, zaoszczędzicie pieniądze i spróbujecie swoich sił w kreatywności. Te 8 łatwych ogrodowych pomysłów, które z łatwością wykonacie sami,  pomoże Wam odmienić działkę w mgnieniu oka, a także usprawni codzienne obowiązki i poprawi organizację. 

Przeczytajcie nasz Katalog Inspiracji, obejrzyjcie piękne zdjęcia stylizacji stworzonych przez naszych architektów krajobrazu i uzyskajcie ciekawe porady i wskazówki, które potem zastosujecie u siebie! 

1. Kwietnik ze starych opon

Projekty,   zaprojektowane przez homify

To bardzo łatwe. Wystarczy pomalować  stare, zniszczone opony i stworzyć eleganckie i przyciągające wzrok donice. Będzie oryginalnie i kolorowo. 

2. Misa z kaktusami

Projekty,   zaprojektowane przez homify

Ładna miska, kamienie i muszle oraz łatwy w pielęgnacji kaktus to wszystko, czego potrzebujecie do stworzenia tej inspiracji.

3. Sadzarka – dzbanek

Projekty,   zaprojektowane przez homify

Stare dzbany na wodę można natychmiast przerobić na coś innego – na donicę albo dzbanek na kwiaty. Wystarczy pomalować je na pastelowy kolor i ozdoba w stylu vintage gotowa. 

4. Wiszący słoik

Projekty,   zaprojektowane przez homify

Jak nie dzbanuszki to może, po prostu słoiki. Na pewno macie sporo pustych i nie wiecie jak je zagospodarować. Użyjcie ich jako prostych, eleganckich wiszących doniczek. W całym ogrodzie zrobi się weselej! 

5. Kompost

Projekty,   zaprojektowane przez homify

To może nie brzmi tak ciekawie jak poprzednie pomysły, niemniej jest bardzo potrzebne i ekologiczne. Kompost jest poręcznym i skutecznym sposobem na utrzymanie bogatej gleby w ogrodzie i wypełnienie jej składnikami odżywczymi.

6. Ciekawe oznaczenie roślin

Projekty,   zaprojektowane przez homify

Poświęćcie chwilę aby etykietować rośliny według daty i nazwy, dzięki temu w Waszych ogrodach zapanuje porządek i harmonia. Poza tym już nigdy nie wyplewicie przez przypadek jakiejś rośliny. 

7. Twoje ulubione kwiaty

Projekty,   zaprojektowane przez homify

Zaoszczędźcie miejsce na swoje ulubione kwiaty i w wolnej chwili wsadźcie je tam. Zobaczycie, że ten banalny i oczywisty pomysł ucieszy Was najbardziej. Regularnie sprawdzajcie także chwasty i szkodniki, by nie zniszczyły Waszych ulubionych kwiatów. 

8. Dekoracyjne ściany

Projekty,   zaprojektowane przez homify

Na koniec coś spektakularnego! Ściany w ogrodzie wcale nie muszą być puste i niezagospodarowane. Stwórzcie wiszący ogród, dzięki nim ściany staną się tak samo żywe i atrakcyjne jak reszta ogrodu. 

Kiedy uporacie się z ogrodem, spójrzcie także tutaj: 9 weekendowych projektów DIY

Lubicie majsterkować? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu