Projekty, Kuchnia zaprojektowane przez ANKELIETZKE Innenarchitektin

Wielka transformacja niemodnego mieszkania na poddaszu

A.D. A.D.

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Chyba wszyscy uwielbiamy oglądać spektakularne metamorfozy starych i niemodnych mieszkań. Są one dla nas inspiracją do zmian i pozytywnym dowodem na to, że w architekturze wnętrz nie ma rzeczy niemożliwych do zrobienia.  W homify  skupiamy się na urzekających przestrzeniach architektonicznych, takich jak ten apartament w Hamburgu, który przeszedł transformacje  wprost z lat 50. XX wieku do współczesności. 

Architekci z Ankelietzke Innenarchitektin przejęli kontrolę nad remontem. Zobaczmy, co się stało…

Przed: stary salon

Projekty, Salon zaprojektowane przez ANKELIETZKE Innenarchitektin
ANKELIETZKE Innenarchitektin

Wohnraum vor der Modernisierung

ANKELIETZKE Innenarchitektin

Ta tapeta sama w sobie była wystarczającym powodem, aby przerobić ten salon i to natychmiast! Możemy również zauważyć, że pokój był nieco ponury, ponieważ niewiele naturalnego światła dostawało się do jego wnętrza. Spójrzecie także na sufit… wygląda przygnębiająco…  

Po: Nowy salon

Projekty, Salon zaprojektowane przez ANKELIETZKE Innenarchitektin
ANKELIETZKE Innenarchitektin

Wohnraum mit Blick auf die Küche

ANKELIETZKE Innenarchitektin

Od razu lepiej! Salon jest bardzo jasny i, oczywiście, również super nowoczesny. Nowa drewniana podłoga nadaje charakter skandynawski. Minimalistyczna przestrzeń jest perfekcyjnie wykończona, znacznie większe okno zapewnia dużo lepsze, wreszcie odpowiednie, doświetlenie wnętrza. Dodatkowo wybito okno do aneksu kuchennego. 

Po: Wspaniałe akcenty

Mocne akcenty stały się również częścią tej transformacji. Spójrzcie na odsłonięte drewniane belki stropowe i śnieżnobiałą paletę kolorów zdobiących ściany. Koniec z przestarzałą tapetą w tym miejscu! Zazwyczaj największy problem mieszkań na poddaszu jest taki, że są przytłaczające i ciemne. Tutaj zdecydowanie udało się tego uniknąć. 

Przed: Stara kuchnia

Projekty, Kuchnia zaprojektowane przez ANKELIETZKE Innenarchitektin
ANKELIETZKE Innenarchitektin

Küche vor der Modernisierung

ANKELIETZKE Innenarchitektin

Nie, nie i jeszcze raz nie! Te płytki ścienne wyglądają, jakby należały do łazienki urządzonej w latach 70 , podczas gdy funkcja  przechowywania tutaj została wyraźnie pominięta. Wiemy, że kolor niebieski to hit ostatnich sezonów, ale zdecydowanie nie w takim wydaniu! 

Do tego wszystkiego jeszcze stare, beznadziejnie przestarzałe urządzenia? Z pewnością można zrobić to lepiej…

Po: Nowa kuchnia

Pięknie i jasno – te słowa cisną się na usta gdy oglądamy tę metamorfozę. Zniknęły staromodne kafelki i nieużyteczne meble. Kuchnia została teraz potraktowana jako półotwarty aneks do pokoju dziennego. Nowe wnętrze wygląda jak bardzo przyjazna przestrzeń, w której możemy ugotować coś wyjątkowego. I mimo że okna są nadal takie same (z wyjątkiem przerażających zasłon, które wcześniej je przysłaniały), jest teraz o wiele więcej naturalnego światła.

Bardzo inspirująca metamorfoza! Chcecie zobaczyć więcej takich? Zapraszamy tutaj.

Zamieszkalibyście tam? 
Projekty, Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu