Projekty,  Salon zaprojektowane przez Ferguson Architects

Nowoczesny dom w tropikach

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Dziś zabierzemy Was do Durbanu, tropikalnej metropolii na wschodnim wybrzeżu RPA. Na jego przedmieściach, na osiedlu otoczonym zieloną dżunglą, wzniesiono nowoczesny dom jednorodzinny, które każdego przyprawić może o kłujące uczucie zazdrości. Współczesna bryła, najlepszej jakości materiały budowlane i wykończeniowe, designerskie wyposażenie – w tym tropikalnym raju niczego nie brakuje. Zobaczcie sami!

Tropikalna okolica

Dom parterowy z płaskim dachem, o współczesnej, geometrycznej formie prezentuje się zachwycająco na zielonym, bujnym tle.

W środku, a jakby na zewnątrz

Dzięki wielkopowierzchniowym oknom, okalającym dom z każdej strony, w środku ma się wrażenie przebywania na zewnątrz. Zieleń dżungli wdziera się do wnętrz domu, stając się dominującą w nich dekoracją.

Wnętrze w kolorach ziemi

Wnętrze pozostaje w harmonii z naturą także pod względem wyposażenia. Meble i dodatki wykonane są z drewna i mają kolory ziemi. Królują tu brązy, beże i różne odcienie zieleni. Całości nie brakuje designerskiego szyku.

Łazienka marzeń

Na koniec zaglądamy do łazienki, gdzie biorąc kąpiel w wolnostojącej wannie podziwiać można widok na gęstą dżunglę. Pięknie, prawda?

Podobają Wam się przeszklone ściany?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu