Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez ADAPT ARCHITECTURE

Przed i Po: Opuszczony dom w Surrey przechodzi całkowitą metamorfozę

homify.Pl homify.Pl
Loading admin actions …

Zawsze jesteśmy podekscytowani, gdy możemy pokazać Wam, jak brzydkie i przestarzałe przestrzenie zyskują drugą szansę i nową duszę, a wszystko dzięki cudownym metamorfozom przeprowadzanym przez naszych projektantów i architektów. 

W dzisiejszym Katalogu Inspiracji przyjrzymy się jednej z takich metamorfoz, a konkretnie domowi jednorodzinnemu z Farnham w Anglii. Ten dom przeszedł zasłużony remont i zyskał dużo stylu (i przestrzeni), dzięki czemu dumnie można nazwać go wzorem architektury dwudziestego pierwszego wieku.

W tym projekcie wzięli udział specjaliści z Farnham – Adapt Architecture. Zobaczmy, jak sobie poradzili!

​Przed: Nudny i zaniedbany

Nie zdziwimy się jeśli na Waszych twarzach pojawi się grymas. Patrząc na frontową elewację budynku, jedyne co możemy powiedzieć, że jest mroczna i obskurna. Nasi architekci stanęli przed dużym wyzwaniem.

Na szczęście, jest to zdjęcie z etapu Przed metamorfozą…

​Po: Zapraszamy!

Teraz to zupełnie inna historia! Zniknęła przerażająca pustka i szarość, a pojawiła się radosna i zapraszająca fasada.

Mamy tu wiele elementów przyciągających uwagę: rdzawoczerwone gonty, świetliki, śliczna drewniana weranda, ceglany podjazd i wiele więcej.

​Po: Na tyłach

Oczywiście remont objął każdy aspekt domu, również przestrzeń za nim. Nasi architekci zadbali o to, by nieruchomość zyskała królewski wygląd. Zupełnie jakbyśmy oglądali inny dom, prawda?

Oprócz ogromnej przestrzeni na taras i ogród, naszą uwagę przykuwają materiały, z których wykonano elewację, zwłaszcza drewno o miodowym zabarwieniu, delikatnie kontrastujące z bielą ścian i ciemnymi ramami okien.

​Po: Taras

Co myślicie o drewnianym tarasie? Fachowo wykonany taras okazuje się wyjątkową przestrzenią na zewnątrz. Doskonale nadaje się do spotkań towarzyskich, ale również do relaksu i odpoczynku od zgiełku. Choć kilka mebli ogrodowych poprawiłoby jego współczynnik funkcjonalności, bardzo podoba nam się otwartość i przestronność tarasu. Poza tym, drewniane schody zasługują na dodatkowe uznanie!

Mamy dla Was kilka dodatkowych zdjęć, pokazujących, jak piękne efekty metamorfozy uzyskano.

Połączenia różnych materiałów nadają nieruchomości elegancji i intrygującego charakteru. W tym przypadku króluje drewno, ale jeśli szukacie czegoś zupełnie innego, musicie zobaczyć: dom w szkle i betonie pod Płockiem

Co myślicie o takiej mieszance materiałów?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Darmowa konsultacja

Znajdź inspirację do Twojego domu