Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Pixers

Sypialnie tak piękne, że aż marnują się na spanie!

A.D. A.D.

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Kiedy pomyślimy o wszystkich funkcjach, które musi spełniać sypialnia, wydawać się może, że subtelna i neutralna przestrzeń będzie je godzić najlepiej. Nasi niezwykle utalentowani projektanci wnętrz są innego zdania! oni kochają oryginalność i indywidualizm. 

Podczas gdy prosta stylizacja może prowadzić do relaksującej atmosfery, bardziej dynamiczne podejście do wykończenia ścian stworzy efektowny i elegancki wygląd, który sprawi, że w sypialni zagości wspaniały smak! Rzućmy okiem na niektóre z odważniejszych wyborów naszych architektów i oceńmy wspólnie, czy było warto ryzykować! 

1. Niebo w tle

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Pixers
Pixers

Magic Stone

Pixers

Każda ściana oferuje cudowny widok nieba… Nawet sufit jest jego imitacją. Można sobie wyobrazić, że mieszkańcy tej sypialni czują się jakby śnili na jawie lub bujali w obłokach. Projekt ścian jest niesamowity sam w sobie, ale dodając do niego  przesuwane drzwi i prywatny taras otrzymaliśmy coś zupełnie bajecznego! 

2. Doskonałe wzory

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Pixers
Pixers

Stripes and Squares

Pixers

Pełne wykorzystanie zabawnych wzorów w sypialni doprowadziło do stworzenia naprawdę interesującej przestrzeni! Uwielbiamy tę wspaniałą mieszankę pasków, plam i tkanych dywanów, ponieważ reprezentują one nutkę nowoczesnego, skandynawskiego designu.

3. Dotyk zen

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Pixers
Pixers

Cherry blossom

Pixers

Japońskie motywy idealnie nadają się do stworzenia pięknej, niezwykłej i spokojnej sypialni, o czym świadczy zdjęcie. Kwitnące kwiaty wiśni w bogatych burgundowych odcieniach… Cudo! Spójrzcie tylko na eklektyczne meble. 

4. Folklorystycznie

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Pixers

Jasna, czarująca i lekka – ta sypialnia wyzwala w nas pokłady niesamowitej radości! Uwielbiamy kontrast błyszczącego żyrandola w stylu shabby chic i ściennej, rustykalnej naklejki… Niesamowite!

5. Etniczny urok

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Pixers
Pixers

Oriental Mosaic

Pixers

W tej uroczej sypialni kolory ziemi i duchowe projekty łączyły się bez żadnych problemów. Jest wygodna, przytulna i idealna do odprężenia. Chyba nigdy dotąd nie widzieliśmy tak wielu wzorów używanych w jednym miejscu!

6. Mała i urocza

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Pixers
Pixers

Blue skies

Pixers

Nie myślcie, że duże, podwójne sypialnie są jedynymi, które mogą wyglądać zjawiskowo. Kreatywny dotyk zmieści się wszędzie. Ta sypialnia pokazuje jak imponująca może być sypialnia, mimo iż tylko jedna ściana została zagospodarowana. Jasne niebo wygląda tak zachęcająco i odprężająco, że naszym zdaniem jest idealne dla dzieci z nadmierną energią. 

7. Intrygująca

Na pierwszy rzut oka jest to sypialnia, która może wydawać się trudna do udekorowania i zaaranżowania mebli, ale dzięki interwencji architektów stworzono bajeczną i uroczą przestrzeń. Wystarczy spojrzeć na nietypowe belki i twórcze wykorzystanie przestrzeni! Niesamowity pomysł…

8. Z mocnym akcentem

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez studioWTA
studioWTA

Nashville Avenue Residence, New Orleans

studioWTA

Czy widzieliście kiedyś sypialnię z błyszczącą, czarną podłogą? My chyba oglądamy taką pierwszy raz! Cóż za odważne rozwiązanie. Czerń dodaje diabelnie szykowny ton i jest prawdziwym oderwaniem od normy. Popatrzcie także na to zielone łóżko! Ta sypialnia niewątpliwie ma charakter. 

9. Niesamowicie oryginalna

Drewniane łóżka nie są niczym nowym, ale czy wiecie czym cechuje się to łóżko?  Nieco rustykalny i retro styl został stworzony za sprawą naturalnego zagłówka z belki. Dzięki niemu sypialnia  jest tak przytulna, że każda noc w niej to będzie święto!

10. Harmonijna i symetryczna

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Clean Design
Clean Design

Master Bedroom

Clean Design

Łóżko jest tak duże, że zajmuje lwią część całej sypialni. Jest inspirowane luksusową estetyką, której nie da się stworzyć z niczego. Do tego symetryczne rozmieszczenie szafek nocnych, lamp, a nawet pościeli. 

11. Wszystko na miejscu

Ta sypialnia to perfekcyjne połączenie przyjemnego z pożytecznym. Mieści w sobie doskonale rozplanowane i funkcjonalne  domowe biuro. Uwielbiamy sposób, w jaki różne przestrzenie zostały podzielone poprzez zastosowanie różnych wysokości, a cechy wzornictwa przemysłowego stworzyły styl urbanistyczny. 

W aranżacji sypialni liczy się funkcjonalność, wygodna, ale i estetyka dlatego koniecznie przeczytajcie: 10 rzeczy, które powinny znaleźć się w każdej nowoczesnej sypialni

Która sypialnia przypadła Wam najbardziej do gustu? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu