Projekty,  Taras zaprojektowane przez MORADA CUATRO

8 pomysłów na zadaszone tarasy, aby zła pogoda nie była straszna

homify.Pl homify.Pl

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Chcecie posiadać piękny taras, ale nie chcecie być zależni od pogody? Zadaszona konstrukcja jest najlepszym wyjściem! Wiedząc to, musimy znaleźć odpowiedni styl zadaszenia. Wachlarz możliwości jest ogromny, ale zawęziliśmy listę do najbardziej stylowych i eleganckich pomysłów, aby pomóc Wam podjąć właściwą decyzję. Przejrzyjcie razem z nami te inspiracje i pomyślcie, który z nich najlepiej będzie pasował do Waszych domów. Niech chmury i deszcz nie będą nam straszne!

​1. Szklane panele

Projekty,  Taras zaprojektowane przez homify

Zaczniemy od absolutnego klasyka! Szklane panele dachowe mają takie zalety, jak nieograniczone światło słoneczne i ochronę przed deszczem. Poza tym, wyglądają całkowicie elegancko!

​2. Naturalne drewno

Dach z naturalnego drewna sprawi, że taras będzie po prostu promieniował ciepłem. Organiczna tonacja idealnie pasuje do miejsc, gdzie planujemy dużą ilość roślinności. Nie trzeba szukać daleko, by znaleźć tropikalną atmosferę!

​3. Drewno i szkło

Projekty,  Taras zaprojektowane przez homify

Szklane panele w aluminiowej oprawie to świetny wybór, ale jeśli chcecie ożywić i ocieplić aranżację, warto skusić się na drewniane ramy. Taka kombinacja wprowadzi na taras lekko rustykalny powiew, ale nie odbierze elegancji i szyku.

​4. Oszronione szyby

Projekty,  Taras zaprojektowane przez homify

Jeśli w bliskiej odległości znajdują się tarasy innych rodzin, zapewne chcielibyście zyskać troszkę więcej prywatności. Dlaczego więc nie wybrać matowych, szklanych paneli dachowych? Nie będą one blokowały światła, a zaoferują bardziej prywatną i zaciszną przestrzeń.

​5. Kontrastujące kolory

Projekty,  Taras zaprojektowane przez Arki3d

Nasza ostatnia propozycja związana ze szklanymi panelami polega na kontrastowaniu przezroczystych szyb z czarnymi, metalowymi wspornikami. Monochromatyczny wygląd będzie efektowny, nowoczesny i szykowny, dzięki czemu doskonale sprawdzi się na nowoczesnym tarasie!

6. Elektryczne markizy

Markizy są genialne i dają możliwość wprowadzenia nowoczesnych rozwiązań na taras (mamy tu na myśli automatyczne rozciąganie i składanie markiz za pomocą mechanizmów napędzanych elektryką). Za naciśnięciem jednego przycisku zyskujemy osłonę przed deszczem i nadmiernym słońcem, a gdy chcemy spojrzeć w niebo, wystarczy złożyć markizy i do tego również wystarczy przyciśnięcie guzika!

​7. Artystyczny design

Może spodoba Wam się coś bardziej niestandardowego i unikalnego. Ta niesamowita czarna struktura zadaszenia to połączenie dobrego smaku z praktyczną ochroną. Pomimo swej nietuzinkowości, nie przyćmiewa jednak wyglądu tarasu.

​8. Baldachim na stałe

Wybierzmy świetny kolor i design, a nie ma nic złego w zainstalowaniu stałego baldachimu! Zadaszenie części tarasu daje możliwość szybkiego przesunięcia mebli w razie niespodziewanego deszczu, a gdy świeci słońce, możemy ustawić leżak w innym miejscu. Łatwiej i szybciej przestawimy meble ogrodowe niż zadaszenie.

Skoro mamy już pomysł na zadaszenie, musimy pomyśleć o reszcie! Mamy dla Was: 40 pomysłów na przytulny taras i ogród

Wolicie drewno czy metal?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu