Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Home Staging & Dintorni

10 sposobów, aby Twoja łazienka wyglądała nowocześnie

A.D. A.D.

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Nowoczesną łazienkę tworzą wszystkie jej elementy razem wzięte: oświetlenie, kolor, faktura i wyposażenie. Dziś, wspólnie z homify odwiedzimy 10 fantastycznych, stylowych i wyrafinowanych łazienek, które wzbogacą Wasze wyobrażenie o nowoczesnej architekturze. Niektóre podpowiedzi i wskazówki mogą z łatwością zostać przez Was użyte i pomóc Wam stworzyć przestrzeń idealną dla Waszej osobowości.

1. Wspólny mianownik

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Home Staging & Dintorni
Home Staging & Dintorni

Appartamento campione in cantiere

Home Staging & Dintorni

Drewniany blat łazienkowy, postawiony na drewnianych kozłach wspaniale pasuje do łazienki o ograniczonej przestrzeni.

2. Dużo światła dziennego

Czy mała czy duża, łazienka i tak może wyglądać zachwycająco.  Tutaj odważna przestrzeń wypełniona naturalnym światłem i ciekawymi teksturami. 

3. Odrobina prywatności

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Deborah Garth Interior Design

Żaluzje na oknach to niesamowity pomysł projektantówDEBORAH GARTH INTERIOR DESIGN. Pomagają zachować prywatność w łazience i świetnie wyglądają od wewnątrz i z zewnątrz.

4. Widok

To zdjęcie nie wymaga opisu. Fantastyczny widok robi wrażenie jakby żywa zieleń i drzewa rosły bezpośrednio w łazience! Pamiętajcie także o przechowywaniu w swoim projekcie łazienki.

5. Szklane drzwi

Szklane drzwi są niezbędne do eleganckiego i wyrafinowanego projektu łazienki. Tutaj doskonale pasują do dużego prysznica, nie zabierając optycznie miejsca. 

6. Przechowywanie

Przechowywanie w łazience jest niezwykle ważne. Dobre rozplanowanie szaf pozwala uniknąć bałaganu. Zdecydujmy się na meble łazienkowe z funkcją schowków, organizery do szuflad i szafek i dekoracyjne koszyczki lub puzderka.

7. Piękne płytki

Ściany z mozaiki są niesamowitym elementem dekoracyjnym w łazience, dodają niemal ekskluzywnego, ale zarazem nowoczesnego charakteru łazience. Do tego jeszcze dobre oświetlenie i macie gwarancję sukcesu. 

8. Klasyczna biel i czerń

Podoba się Wam ta stylizacja? Wybierzcie monochromatyczne kolory, które można wzmocnić dzięki pięknemu oświetleniu.

9. Oświetlenie

Nowoczesna łazienka to także przemyślany i ciekawy projekt oświetlenia. Nie zapominaj o mądrym rozplanowaniu lamp. Umieśćcie je również za lustrami, aby codzienna toaleta była o wiele łatwiejsza.

10. Podwójna umywalka

Na zakończenie obejrzyjmy łazienkę, która jest fantastyczna dla par lub rosnącej rodziny. Podwójna umywalka oznacza, że jego i jej produkty są zawsze pod ręką, i nie będzie kolejki do mycia zębów. 

Czy wiecie jak sprawić, aby łazienka spełniała wszystkie nasze oczekiwania, a jej urządzanie nie pochłonęło lwiej części naszego budżetu? Jeśli nie, to koniecznie zajrzyjcie tutaj: Tania łazienka – 6 pomysłów na aranżację

Która łazienka spodobała się Wam najbardziej? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu