Jak mieszkają zodiakalne Panny? | homify | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3646:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3

Jak mieszkają zodiakalne Panny?

Alicja Olko Alicja Olko
Klasyczny salon od AMARIS Elements GmbH Klasyczny
Loading admin actions …

W ramach naszej serii- życie w zgodzie ze znakiem zodiaku- zaprezentujemy Wam dzisiaj, jak mieszkają zodiakalne Panny (23 sierpnia- 22 września). Analizujemy cechy charakteru przypisane Pannom i sprawdzamy, jak przenoszą się one na dom, w których zamieszkują, ich wystrój i aranżację. Zodiakalne Panny cechują się szczerością, uczciwością, są precyzyjne, dokładne i można na nich polegać. Często przypisać można im perfekcjonizm, co przejawia się w zamiłowaniu do porządku i dobrej organizacji.

Perfekcyjny dom

Zodiakalne Panny uwielbiają klasyczny i elegancki styl, co znajduje odzwierciedlenie w tym, jak urządzają i wyposażają swoje domy. Idealnym domem, jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny, będzie zatem budynek o klasycznej formie i kształcie, eleganckiej i prostej fasadzie oraz neutralnej kolorystyce. Zbędny jest nadmiar dekoracji czy ozdób- liczy się ponadczasowość i klasa.

Barwy i materiały

Jasna, naturalna paleta barw, zdominowana przez stonowane odcienie szarości, beżu, brązów oraz bieli dominuje we wnętrzach zamieszkiwanych przez zodiakalne Panny. Kolory te sprawiają, że wnętrza Panien są klasyczne i eleganckie. Co do materiałów, Panny są raczej elastyczne- ciepłe drewno, chłodny metal, czy miękkie tkaniny łączą się ze sobą w spójną i harmonijną całość.

Meble

Mieszkanie Wilanów Skandynawska kuchnia od Devangari Design Skandynawski
Devangari Design

Mieszkanie Wilanów

Devangari Design

Zodiakalne Panny należą do osób dobrze zorganizowanych, lubujących się w uporządkowanym życiu. To samo tyczy się przestrzeni, w których mieszkają. Miejsca do przechowywania pełnią niezwykle ważką rolę w mieszkaniach Panien. Meble o charakterze wielofunkcyjnym, praktycznym, ale także stylowe i modne- na takie najczęściej decydują się Panny. Ważna dla nich jest także estetyka wiążąca się z takim rodzajem wyposażenia.

Akcesoria

Ekstrawaganckie, kolorowe i wydumane dekoracje i akcesoria nie należą do ulubionych przedmiotów Panien. Stawiają one raczej na te o charakterze eleganckim i klasycznym, które zachwycają swoją prostą formą i kształtem. Liczy się także dobra jakość i ponadczasowość. Dodatki i dekoracje mają wtapiać się w otoczenie i je uzupełniać, a nie przytłaczać.

Coś ekstra

Pomimo zamiłowania do porządku i organizacji, zodiakalne Panny mają tendencję do gromadzenia różnorakich przedmiotów. Nie są to jednak graty i rupiecie, ale raczej przedmioty codziennego użytku, traktowane przez Panny jako niezbędne. Także w ich przypadku osoby spod tego stawiają na świetną organizację i pomysłowe przechowywanie. Zodiakalne Panny lubią mieć kompletny i jasny wgląd w swoją własność!

Nie Wasz znak zodiaku? Zobaczcie jak mieszkają zodiakalne Lwy?

Czy zodiakalne Panny tak właśnie mieszkają?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu