Jak mieszkają zodiakalne Panny?

Alicja Olko Alicja Olko
AMARIS Elements GmbH Klasyczny salon
Loading admin actions …

W ramach naszej serii- życie w zgodzie ze znakiem zodiaku- zaprezentujemy Wam dzisiaj, jak mieszkają zodiakalne Panny (23 sierpnia- 22 września). Analizujemy cechy charakteru przypisane Pannom i sprawdzamy, jak przenoszą się one na dom, w których zamieszkują, ich wystrój i aranżację. Zodiakalne Panny cechują się szczerością, uczciwością, są precyzyjne, dokładne i można na nich polegać. Często przypisać można im perfekcjonizm, co przejawia się w zamiłowaniu do porządku i dobrej organizacji.

Perfekcyjny dom

Zodiakalne Panny uwielbiają klasyczny i elegancki styl, co znajduje odzwierciedlenie w tym, jak urządzają i wyposażają swoje domy. Idealnym domem, jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny, będzie zatem budynek o klasycznej formie i kształcie, eleganckiej i prostej fasadzie oraz neutralnej kolorystyce. Zbędny jest nadmiar dekoracji czy ozdób- liczy się ponadczasowość i klasa.

Barwy i materiały

Jasna, naturalna paleta barw, zdominowana przez stonowane odcienie szarości, beżu, brązów oraz bieli dominuje we wnętrzach zamieszkiwanych przez zodiakalne Panny. Kolory te sprawiają, że wnętrza Panien są klasyczne i eleganckie. Co do materiałów, Panny są raczej elastyczne- ciepłe drewno, chłodny metal, czy miękkie tkaniny łączą się ze sobą w spójną i harmonijną całość.

Meble

Mieszkanie Wilanów Devangari Design Skandynawska kuchnia
Devangari Design

Mieszkanie Wilanów

Devangari Design

Zodiakalne Panny należą do osób dobrze zorganizowanych, lubujących się w uporządkowanym życiu. To samo tyczy się przestrzeni, w których mieszkają. Miejsca do przechowywania pełnią niezwykle ważką rolę w mieszkaniach Panien. Meble o charakterze wielofunkcyjnym, praktycznym, ale także stylowe i modne- na takie najczęściej decydują się Panny. Ważna dla nich jest także estetyka wiążąca się z takim rodzajem wyposażenia.

Akcesoria

Ekstrawaganckie, kolorowe i wydumane dekoracje i akcesoria nie należą do ulubionych przedmiotów Panien. Stawiają one raczej na te o charakterze eleganckim i klasycznym, które zachwycają swoją prostą formą i kształtem. Liczy się także dobra jakość i ponadczasowość. Dodatki i dekoracje mają wtapiać się w otoczenie i je uzupełniać, a nie przytłaczać.

Coś ekstra

Pomimo zamiłowania do porządku i organizacji, zodiakalne Panny mają tendencję do gromadzenia różnorakich przedmiotów. Nie są to jednak graty i rupiecie, ale raczej przedmioty codziennego użytku, traktowane przez Panny jako niezbędne. Także w ich przypadku osoby spod tego stawiają na świetną organizację i pomysłowe przechowywanie. Zodiakalne Panny lubią mieć kompletny i jasny wgląd w swoją własność!

Nie Wasz znak zodiaku? Zobaczcie jak mieszkają zodiakalne Lwy?

Czy zodiakalne Panny tak właśnie mieszkają?

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu