Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez FLUID LIVING STUDIO

Trendy wystroju łazienki inspirujące do zmian!

homify.Pl homify.Pl

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Tegoroczne trendy aranżacyjne w łazienkach koncentrują się na fundamentalnych aspektach tej przestrzeni: ścianach, podłogach i wyposażeniu sanitarnym. Właśnie dlatego, jeśli chcecie przeprowadzić gruntowny remont łazienki, warto zaczerpnąć inspiracji z tegorocznych stylów i sprawić, by pomieszczenie było nie tylko nowoczesne, ale również ponadczasowe!

Niektóre trendy są wieczne, jak łazienki w bieli i wykorzystanie podłużnych płytek ceramicznych niczym ze stacji metra. Jest też jednak kilka ekscytujących, nowych trendów, jak kolorowe wanny i geometryczne wzory. Zobaczmy kilka przykładów ilustrujących wachlarz możliwości!

1. Ściana akcentowa to sprytny sposób na dodanie zaskakującego elementu do łazienki. Wystarczy zmiana na jednej ścianie, aby łazienka wyglądała na zupełnie odmienioną, co pozwoli też zaoszczędzić trochę pieniędzy!

2. Mozaiki są świetnym sposobem na wprowadzenie różnorodności tekstury do współczesnej łazienki.

3. Podwieszane toalety sprawiają, że łazienka nabywa elegancki i przestronności.

4. Geometryczne kształty odważnie wkraczają w trendy aranżacyjne łazienek. Pomyślmy jednak dalej niż tylko podłogi i ściany. Mamy przecież również meble i elementy dekoracyjne, albo wannę, które również powinny być częścią spójnego obrazka.

5.Mówiąc o niezwykłych wannach, dlaczego nie wybrać czegoś kolorowego? Wolnostojąca wanna jest klasycznym elementem, który można nieźle podrasować!

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Jo Downs
Jo Downs

Shoaling Fish

Jo Downs

6. Całkowicie białe łazienki są wciąż hitem wśród designów i nie możemy się temu dziwić. Zobaczcie tylko na jak czystą i jasną wygląda łazienka ze zdjęcia poniżej…

7. Płytki niczym ze stacji nowojorskiego metra weszły w kanony aranżacyjne już jakiś czas temu i nie zapowiada się, żeby miały opuścić swoje miejsce w rankingach.

Projekty,  Ściany i podłogi zaprojektowane przez Walls and Floors Ltd
Walls and Floors Ltd

White Metro 20x10 Tiles

Walls and Floors Ltd

Nie jesteście pewni w jaki sposób położyć płytki w łazience? Zatrudnijcie kafelkarza, a na pewno efekty będą piękne i długotrwałe! 

Skoro już mowa o kafelkach to mamy dla Was: 7 inspiracji na kafelki łazienkowe

Wolicie łazienki w bieli czy w kolorze?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu