Projekty,   zaprojektowane przez homify

Pięciogwiazdkowy domek na drzewie!

homify.Pl homify.Pl

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Tym razem, postanowiliśmy całkowicie Was zaskoczyć i pokazać Wam wyjątkowy domek na drzewie, uznany za jeden z najpopularniejszych domków pod wynajem. Ten domek dostał setki pięciogwiazdkowych opinii od turystów, którzy spędzali tu wakacje. Z resztą, nie ma co się dziwić. Mamy tu dla każdego coś dobrego. 

Rzućmy okiem na wspaniałe zdjęcia tego niesamowitego domu i przeżyjmy kilka magicznych chwil.

​Co za lokalizacja!

Projekty,   zaprojektowane przez homify

Zaledwie kilka minut jazdy od centrum Atlanty w stanie Georgia napotykamy ten ukryty wśród drzew klejnot. Przytulna, romantyczna i oryginalna posiadłość jest celem wielu urlopowiczów, więc trzeba ją rezerwować z wyprzedzeniem! W końcu, kto nie chciałby przebudzać się wśród szumu drzew do melodyjnego śpiewu ptaków i wstającego słońca. A wszystko to, zaledwie kilka minut od miasta!

​Pełen komfort

Projekty,   zaprojektowane przez homify

W domku mamy 3 oddzielne pomieszczenia: przytulną sypialnię, wygodny salon i werandę. Połączone są ze sobą oświetlonym, drewnianym mostkiem. Weranda jest miejscem, gdzie możemy się zrelaksować i odpocząć.

Nasz domek na drzewie został zbudowany na majestatycznym, 150-letnim dębie, co tym bardziej skrada nasze serca.

​U stóp natury

Projekty,   zaprojektowane przez homify

Podwójna sypialnia jest miejscem, gdzie możemy się cieszyć niczym niezakłóconym snem. Wygodne łóżko zostało wyposażone w kółka, dzięki którym z łatwością możemy przenieść łóżko na balkon! Nasi projektanci zadbali o wprowadzenie elementów nowoczesności do naturalnej scenerii.

Projekty,   zaprojektowane przez homify

Sypialnia urządzona jest w klasycznym stylu vintage. Ciepłe detale podkreślają piękno pokoju i harmonię z przestrzenią zewnętrzną.

​Stylowy salon w domowej elegancji

Projekty,   zaprojektowane przez homify

Salon został urządzony w tradycyjnym stylu i wyposażony w rustykalne, poniekąd staroświeckie elementy. Drewniane meble doskonale pasują do tej konstrukcji i zapewniają spokojną, intymną atmosferę.

​Miejsce dla marzycieli

Projekty,   zaprojektowane przez homify

Gustowni oświetlony drewniany mostek jest połączeniem pomiędzy pomieszczeniami w naszym domku na drzewie. Musimy przyznać, że całość prezentuje się jak wyjęta prosto z bajki!

Kolejnym dużym plusem tej nieruchomości jest gościnność jej właścicieli. Gospodarze zawsze chętnie przyjmują pary spędzające swój miesiąc miodowy, ale również rodziny szukające odpoczynku od zgiełku miasta.

Skoro już mówimy o bajkowych nieruchomościach, na pewno spodoba Wam się również ten Dom jak z bajki Disneya!

Pojechalibyście na wakacje do takiego domku?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu