Projekty,   zaprojektowane przez BIO - architectural Bureau of Ivan Ovchinnikov

Ekstremalne budownictwo, czyli dom modułowy, który powstał w jeden dzień!

homify.Pl homify.Pl

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Kiedy myślimy o domach modułowych, przychodzi na myśl kilka korzyści: koszt, czas budowy i możliwość personalizacji projektu. Zwykle nie myślimy o tym, jak trwałe i stylowe są to budynki. Cóż, mamy dla Was projekt BIO (przygotowany przez Bureau of Ivan Ovchinnikov), przygotowany tak, by żadne warunki atmosferyczne nie były nam straszne! Ovchinnikov specjalizuje się w projektach domów modułowych o różnej wielkości, od 43 do 130 metrów kwadratowych. 

Wspaniały dom, który za chwilę zobaczycie można postawić na placu budowy w ciągu jednego dnia. Wszystkie elementy instalacji sanitarnej, kanalizacyjnej i elektrycznej włącznie! Łazienka jest kompaktowa, aby zaoszczędzić miejsca na inne pomieszczenia w niewielkim domu. Poczekajcie tylko, jak zobaczycie główną fasadę i werandę!

Oto fasada wśród letniej aury. Możemy podziwiać spadzisty dach o prostych liniach tworzących literę A. Prawie całą powierzchnię fasady stworzono za pomocą ogromnych szklanych paneli pośród drewnianych belek.

Jak możecie zauważyć, ten dom wygląda równie dobrze w zimowych warunkach. Ciepły blask bijący od wnętrza tym bardziej wzbudza nasz entuzjazm.

Na tym zdjęciu widzimy proces budowy. Uwierzycie, że wszystko to, powstaje w ciągu jednego dnia?!

Jadalnia w tej wersji domu emanuje atmosferą wiejskiego domku. Mamy tu naturalne i ciepłe drewno, a skupienie się na tym jednym materiale sprawia, że przestrzeń wydaje się większa.

Oto alternatywna aranżacja jadalni dla większej rodziny. Mamy tu wystarczająco dużo miejsca dla czterech osób, a akcenty kwiatów i świec sprawiają, że czujemy się tu bardzo dobrze. Ściana z ciemnego drewna sprawdza się idealnie!

Z innej perspektywy widać, ile miejsca mamy wokół stołu. Utrzymanie proporcji mebli w rzeczywistości pomaga stworzyć wrażenie dużej przestrzeni.

Spójrzmy na regał pełen wysuwanych skrzyneczek, które możemy układać według gustu. Puste miejsca są ogromnym plusem, ponieważ nadają całości lekkości i sprawiają, że mamy pewnego rodzaju przewiew pomiędzy strefami.

Połączenie łazienki z pralnią pozwala zaoszczędzić miejsca. A ponieważ nie na okrągło korzysta się z tych przestrzeni, połączenie ich ma ogromny sens.

Na tym zdjęciu mamy mode domu zamontowany w fabryce. Jedną z zalet produkcji fabrycznej jest obniżenie kosztów dla właściciela domu.

Mówiliśmy Wam o wspaniałych opcjach ganków i tarasów. Wyobraźmy sobie bliskość jeziora lub basenu, który uzupełniłby cudowną przestrzeń na zewnątrz.

Na ostatnim zdjęciu chcielibyśmy podkreślić otwartą przestrzeń i łatwe przejście pomiędzy strefami na zewnątrz i wewnątrz.

Nie wierzycie w zalety domów prefabrykowanych? Warto skonsultować się z architektem, który dokładnie przedstawi zalety i wady każdej dostępnej opcji. A jak już wybudujecie dom, trzeba będzie zadbać o jego wnętrze! Mamy dla Was kilka pomysłów: Lekkie i rozświetlone wnętrze na 8 sposobów

Podoba Wam się przeszklona fasada?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu