Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez Wood Creations

9 oszałamiających wejść do domu, które całkowicie Cię uwiodą

A.D. A.D.

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Korytarz wejściowy powinien być wizytówką domu. To on wywiera pierwsze wrażenie na nowych gościach… Ta początkowa przestrzeń, w którą wchodzimy po przekroczeniu drzwi naprawdę nadaje ton całemu projektowi aranżacji wnętrza, więc jeśli coś tam nie gar, ważne jest, aby to jak najszybciej naprawić! 

Każdy architekt i projektant wnętrz, powie Wam: nie pomijajcie hallu podczas tworzenia projektu wnętrza! Jeśli nie macie pewności, jak urządzić korytarz – dostarczamy Wam dzisiaj wiele inspiracji! Zobaczmy zdjęcia i zastanówmy się, który styl będzie Wam najbardziej odpowiadał.

1. Minimalistyczny

Ten korytarz prowadzi do domu, w którym zastosowano bardziej naturalne i ekologiczne podejście. Sam hall jednak niewiele mówi na ten temat. Jest elegancki i spokojny. Po prostu wspaniały!

2. Prosty i stylowy

Co powiecie na odrobinę stylu skandynawskiego? Białe ściany, drzwi i meble mieszają się z drewnianą podłogą , aby stworzyć nowoczesną i świeżą atmosferę, która wita gości od progu. Dla ożywienia, pokaźna ilość żywej zieleni w granatowej donicy. 

3. Wypełniony rustykalnymi akcentami

Odważne kolory i rustykalne dodatki są najlepszymi przyjaciółmi, ponieważ doskonale uzupełniają się nawzajem. Ten turkusowy odcień może być naszym nowym kolorem must-try!

4. Nowoczesny

Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez Passion Escaliers
Passion Escaliers

Escalier marche en porte à faux

Passion Escaliers

Jeśli macie ciekawe schody, znajdujące się w korytarzu, możecie po prostu ustawić je w centrum uwagi! Pozostawcie je nieosłonięte i wzmocnione jakimś podobnym dodatkiem, tak jak w tym wypadku egzotyczne drewno stopni podkreślono bambusowymi patykami w wazonie.

5. Z dużą ilością miejsca do przechowywania

Najbardziej stylowe korytarze zawsze mają w sobie miejsce na przechowywanie. Ma to zapobiegać bałaganowi, który niszczy estetykę. Aspekt funkcjonalny jest przecież równie ważny! Tutaj poręczna szafka oraz zabawne haki ścienne przyciągają całą uwagę.

6. Czarno-biały

Monochromatyczna kolorystyka nigdy nie będzie źle wyglądać w korytarzu -  to pewniak! Białe elementy pomogą uczynić przestrzeń jeszcze większą i świeżą, a pikantne czarne akcenty dodadzą dostatecznie dużo kontrastu! Regał Ikea Kallax jest idealny jako szafka na obuwie. 

7. Wypełniony niezwykłymi akcesoriami

Jeśli kochacie swój dom i traktujecie go jako wyraz swoich niezwykłych i eklektycznych upodobań, nadszedł czas, aby zaszaleć! Retro dodatki, niesamowita tapeta i efektowne meble będą wyglądały wspaniale i już od progu poinformują gości o Waszych upodobaniach. 

8. W artystycznym stylu

Jeśli macie tendencje artystyczne, które tylko czekają na okazję do uwolnienia, korytarz może być doskonałą lokalizacją do zrobienia czegoś wspaniałego. Białe, gładkie ściany to nic więcej, jak wielkie, puste płótna czekające na ozdoby!

9. Perfekcyjne odzwierciedlenie

Projekty,  Korytarz, przedpokój zaprojektowane przez homify

Lustrzane panele drzwiowe to świetny sposób, aby korytarz wyglądał na większy i  jaśniejszy, a ponadto był jeszcze bardziej praktyczny. Nie zapominajcie także o odpowiednich lampach ponieważ oświetlenie, w tej części mieszkania jest równie ważne co gdziekolwiek indziej. 

Tych błędów absolutnie nie popełniajcie projektując hall! 7 grzechów głównych przy urządzaniu przedpokoju

A Wy urządziliście już Wasze korytarze? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu