Stylowy dom dla nowoczesnej rodziny | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Stylowy dom dla nowoczesnej rodziny

mszpakowska mszpakowska
Projekt domu HomeKONCEPT 46 od HomeKONCEPT | Projekty Domów Nowoczesnych
Loading admin actions …

Dzisiaj zabieramy Was do domu, który oferuje swoim mieszkańcom nowoczesne wnętrza na jednym poziomie. W tym miejscu funkcjonalność przeplata się z luksusem i niebanalnym designem. Przekonaj się na własne oczy!

Z przodu

Naszą wycieczkę zaczynami od zaprezentowania fasady, która już na wstępnie wywołuje ekscytujące wrażenie. Klasyczny dach pięknie kontrastuje z nowoczesną fasadą.

Z tyłu

Z tyłu otwiera się szersza przestrzeń, która oferuje nam częściowo zadaszony taras, ogród oraz basen. Tutaj nowoczesny charakter projektu staje się jeszcze bardziej widoczny, a wszystko za sprawą prostych linii i odsłoniętych, betonowych ścian.

Salon

Wystrój wnętrza jest niezwykle nowoczesny i stylowy. Neutralna kolorystyka, współczesne meble i niebanalne dekoracje pozwalają na stworzenie wyjątkowego pomieszczenia. Duże okna są doskonałym sprzymierzeńcem, bowiem dostarczają nam ogromnej ilości naturalnego światła.

Kuchnia

W tym miejscu mamy widok na cześć salonu, jadalnię oraz kuchnię w kształcie litery „L”. Dodatkiem, którego nie możemy przegapić, jest wspaniały kominek, z którego uroków możemy korzystać w obrębie każdego, wspomnianego wcześniej pomieszczenia.

Sypialnia

Sypialnia to przestronny pokój z ogromnymi przesz kaniami, które gwarantują nam moc światła oraz bezpośredni dostęp do tarasu. Wystrój jest tutaj niezwykle stylowy, a jakość i elegancja są widoczne na każdym kroku.

Łazienka

Łazienka jest spójnym elementem domu, gdzie również możemy napotkać niezwykły styl i elegancję. Możemy podziwiać neutralne kolory i materiały wysokiej jakości. Doskonałym przełamaniem bieli są drewniane dodatki, które tak naprawdę są świetnie wykończoną ceramiką.

Wymarzony dom na działce pod lasem

Chciałbyś zamieszkać w takim miejscu?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu