Top 5 tygodnia - nowoczesność górą! | homify

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Top 5 tygodnia – nowoczesność górą!

Alicja Olko Alicja Olko
Eklektyczny salon od ONE!CONTACT - Planungsbüro GmbH Eklektyczny
Loading admin actions …

Pytając kogokolwiek o budowę czy urządzanie wymarzonego domu, otrzymane odpowiedzi z cąła pewnością zawierać będą w sobie słowo „nowoczesny”. Nowoczesny dom, nowoczesne wnętrze, nowoczesne pomysły- przyszłościowe rozwiązania, które są modne i pozostają w zgodzie z trendami, są stale obecne w świecie architektury i aranżacji wnętrz. Na homify nieustannie prezentujemy Wam takie właśnie pomysły- nowoczesne, na czasie, które przeistoczą wizję zwyczajnego lokum w prawdziwy dom marzeń!

Oto podsumowanie najpopularniejszych projektów, jakie prezentowaliśmy Wam w mijającym tygodniu. Dajcie się zainspirować!

1. Czarna owca domów jednorodzinnych!

Czarna elewacja, nietypowo zamykające się okna, a także oryginalna bryła czynią z tego domu prawdziwą sensację! Wyróżnia go nie tylko zewnętrzny design, ale także sposób, w jaki zaaranżowano jego wnętrza. Wykorzystane materiały oraz elementy wyposażenia emanują oryginalnością i nowoczesnością. Czarna elewacja zewnętrzna zrekompensowana została w tym przypadku jasnym, przytulnym wnętrzem. Obejrzycie je w Katalogu Inspiracji Czarna owca domów jednorodzinnych!

2. 90 m², których można pozazdrościć!

Jak pomysłowo urządzić 90 metrów kwadratowych? Odpowiedź znajdziecie na homify! Wspaniały apartament utrzymano we współczesnym stylu, stonowanej palecie kolorów, którą ożywiono geometrycznymi dodatkami. Materiały wykończeniowe cechuje oryginalność, a elementy wyposażenia funkcjonalność, idąca w parze z dobrym designem. Tutaj mieszka się wygodnie i stylowo! Wszystkie zdjęcia obejrzycie w artykule 90 m², których można pozazdrościć!

3. 6 błędów przy urządzaniu domu – jak ich uniknąć?

Urządzając wnętrza samodzielnie nieuniknione jest popełnienie kilku podstawowych błędów. Można ich jednak łatwo uniknąć, przestrzegając paru zasad, znanych zazwyczaj tylko ekspertom. Jeżeli planujesz aranżację swojego M4 lub nowo wybudowanego domu, koniecznie zapoznaj się z naszym przewodnikiem 6 błędów przy urządzaniu domu – jak ich uniknąć?

4. Najgorętsze trendy w projektowaniu kuchni w 2016!

Nowoczesna kuchnia to nie tylko dobry design, ale przede wszystkim funkcjonalność i wygodna użytkowania. Te cechy są niezwykle istotne przy projektowaniu kuchni, co widać w najnowszych trendach w tej dziedzinie. Modułowe meble, urządzenia najnowszych technologii, innowacyjne materiały czy pomysłowe sprzęty- wszystko to znajdziemy w nowoczesnych kuchniach! Poznajcie Najgorętsze trendy w projektowaniu kuchni w 2016!

5. Dom, w którym nowoczesność jest górą!

Nowoczesne domy od homify Nowoczesny Cegły

Luksus i nowoczesność idą w parze! Ten dom zachwyci wszystkich miłośników nowoczesnej architektury- geometryczna bryła, śnieżnobiała fasada z nowoczesnych twistem oraz zachwycające wnętrze- dla tego domu można stracić głowę! Jeżeli chcecie obejrzeć go w całości z zewnątrz i w środku, zajrzyjcie do Katalogu Inspiracji Dom, w którym nowoczesność jest górą!

Który projekt podoba się Wam najbardziej?
Whitton Drive od GK Architects Ltd Nowoczesny

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu