Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Papel Pintado Saint Honoré

Poziomo czy pionowo? – wybieramy nowoczesną tapetę

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Wybierając tapetę do naszego salonu powinniśmy sięgnąć po ponadczasowe pasy, które nie tyle co nigdy nie wychodzą z mody, ale pozwalają na stworzenie eleganckiego wnętrza. 
Możemy wybierać w śród grubych i cienkich wzorów, pionowych i poziomych pasów. Tylko jaki wzór wybrać?  Dzisiaj przedstawiamy Wam kilka wskazówek naszych projektantów, które pozwolą Wam bezbłędnie wykorzystać pasiasta tapetę.

W pionie?

To prawda, że możemy wykorzystywać zarówno poziome, jak i pionowe wzory. Pamiętaj jednak, aby w przypadku pionowych pasów sięgać po wzory odpowiedniej grubości, aby w ten sposób nie zaburzyć przestrzeni.

Co wybrać?

Jeśli nadal nie wiesz jaki wzór wybrać, może powinieneś zdecydować się na miks? Ten zabieg będzie doskonałym rozwiązaniem do kuchni oraz pokoju dziecięcego.

Odpowiednie podejście

To, że paski sprzyjają ciasnym pomieszczeniem nie oznacza, że możemy wykorzystywać je na każdym kroku. Najlepiej wykorzystać wzór na jednej ze ścian, a resztę pokryć pasująca formą. W ten sposób sprawisz, że ciasne wnętrze nie będą przytłoczone jednolitym wzorem.

Małe i duże

To nieprawda, że paski są sprzymierzeńcem tylko ciasnych pomieszczeń. Jeśli mamy do dyspozycji ogromny pokój, możemy wykorzystać ciemne i mocne kolory, które pozwolą nam na stworzenie przytulnej głębi.

Elegancja

Projekty,  Ściany i podłogi zaprojektowane przez TapetenStudio.de
TapetenStudio.de

Immanuel 02

TapetenStudio.de

Najbardziej klasycznym rozwiązaniem są państwo tej samej szerokości, które nie odbiegają od siebie kolorami. Odpowiedni kontrast tworzy tutaj światło.

Pionowe czy poziome?

Projekty,  Ściany i podłogi zaprojektowane przez Disbar Papeles Pintados
Disbar Papeles Pintados

Salon My Home by Raffi

Disbar Papeles Pintados

Odpowiednie położenie pasów pozwala nam na bawienie się przestrzenią. 

Pionowe pasy warto wykorzystywać w niskich wnętrzach, bowiem pozwalają nam na wydłużenie ścian. Poziomy wzór sprawi, że pomieszczenie będzie wydawało się szersze.

Wyjątkowe tapety do nowoczesnych wnętrz

Wolicie pionowe, czy poziome pasy? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu