Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Przed i po: wspaniała metamorfoza mieszkania

A.D. A.D.
Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Trait Decor
Loading admin actions …

Ten artykuł dedykujemy wszystkim tym, którzy poważnie myślą o całkowitej renowacji swojego domu lub mieszkania. Wiemy, że podjęcie decyzji o całkowitej modernizacji i metamorfozie wnętrza jest, delikatnie mówiąc, trudne. Towarzyszą temu obawy związane z faktycznym ukończeniem projektu, ale jeśli spojrzycie na to, co osiągnęli inni, dzięki pomocy niesamowitych projektantów wnętrz, wierzymy, że znajdziecie nową energię, siłę i motywację, aby poradzić sobie z własnym zadaniem! 

Poniżej zobaczycie zdjęcia, ukazujące jak wnętrza tej posiadłości wyglądały dawniej, w trakcie remontu i jak wyglądają dziś. Na chwilę obecną stały się oszałamiającymi, przestronnymi i nowoczesnymi pomieszczeniami! 

Jasne, przestronne wnętrze

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Trait Decor
Trait Decor

Guest Bathroom

Trait Decor

Obecnie łazienka prezentuje się bardzo nowocześnie i elegancko. Duże lustro zawieszone nad umywalką optycznie powiększa przestrzeń i sprawia, że jest ona jeszcze bardziej jasna i efektowna. Architektoniczny beton na ścianie nadaje jej ciekawego, niebanalnego stylu. 

Nieciekawa łazienka

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Trait Decor
Trait Decor

Guest Bathroom Renovation

Trait Decor

Na początek weźmy pod lupę łazienkę. 4,5 metrowe pomieszczenie było wyposażone w wannę, toaletę i umywalkę. Pod względem funkcjonalnym w zasadzie nie było się do czego przyczepić… ale styl wnętrza daleko odbiegał od współczesnych kanonów. Ekipa remontowa zrobiła swoje!

Wanna, choć była miłym akcentem, pochłania mnóstwo przestrzeni dlatego postawiono na nowoczesny prysznic z deszczownicą. Jest to znacznie bardziej praktyczne rozwiązanie, które w dużym stopniu powiększyło przestrzeń. Pięknie prezentuje się także szafka pod umywalką, z litego drewna.  

Niewykorzystana przestrzeń

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Trait Decor
Trait Decor

Scullery Renovation

Trait Decor

Największa zmiana jaką dziś zobaczycie obejmuje właśnie ten obszar: niewykorzystany i zaniedbany fragment tarasu. Służył jako miejsce do suszenia prania jednak nie do końca spełniał swoje zadanie ponieważ suche pranie zależało w dużej mierze od pogody. 

W trakcie remontu budowlańcy doprowadzili wodę dzięki czemu w późniejszym czasie stanęła tu pralka z suszarką. Ale najlepsze jest to, że pomieszczenie zostało całkowicie zamknięte za pomocą dużych, szklanych drzwi! Teraz wilgoć i deszcz nikomu ani niczemu nie zagrażają. 

Nowa pralnia

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Trait Decor
Trait Decor

Scullery

Trait Decor

O takim miejscu marzy chyba każda pani domu! Nowoczesna, jasna, przestronna i dobrze zaprojektowana pralnia, z dużą ilością szafek do przechowywania, z nowoczesnym sprzętem, ze zlewem dwukomorowym i… wspaniałym widokiem na ogród.

Przestronna i ergonomiczna

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Trait Decor

Oczywiście w pierwszej kolejności projektanci postawili na funkcjonalność, dlatego dołożyli zmywarkę i zaprojektowali bardzo staranną zabudowę. Zniknął niemodny półwysep, zmianie uległo także oświetlenie, które wcześniej kompletnie się nie sprawdziło. 

Skromna kuchnia

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Trait Decor
Trait Decor

Kitchen Renovation

Trait Decor

Technicznie rzecz biorąc, w kuchni tej nie było nic złego, po prostu wydawała się być trochę przestarzała, a niedopasowane szafki ścienne, w wielu różnych rozmiarach były niewystarczające aby pomieścić wszystko co potrzebne. W trakcie remontu kuchnia wyglądała przerażająco, nic nie zostało po poprzednich meblach.

Utrzymanie białego schematu sprawiło, że ta transformacja jest dość subtelna, niemniej jednak zaliczamy ją do bardzo udanych. Zmianie uległo także położenie zlewu, a w miejscu gdzie znajdował się on poprzednio, dodano zmywarkę. 

W dobrym stylu

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Trait Decor

Nowe wnętrze kuchni, oprócz dobrze zaprojektowanych mebli zostało także dokładnie przemyślane w kwestii estetyki. Cudowne białe płytki, białe fronty szafek, marmurowy blat i drewniane półeczki – te wszystkie elementy razem tworzą bardzo spójną, przyjemną koncepcję, która nam podoba się bardzo! 

Wam też spodobała się ta kuchnia? Zobaczcie więcej podobnych wnętrz: Biała kuchnia w 11 pięknych odsłonach

Jak Wam się podobają zmiany? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu