Projekty,  Domy zaprojektowane przez JLA - Jarrod Len Architecture

Nowoczesny dom z drewnem w roli głównej – projekt

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

W tym Katalogu Inspiracji zaprezentujemy projekt nowoczesnego domu, którego budowa planowana jest na przedmieściach Johannesburga w RPA. Inwestorzy chcieli, aby nowo wybudowany dom łączył w sobie to, co najlepsze, z nowoczesnego i tradycyjnego designu. Stąd też współczesna bryła i wnętrza połączone z naturalnym drewnem. Spójrzcie, jak prezentują się wizualizacje.

Łazienka

Na koniec zajrzyjmy do łazienki, urządzonej w stylu nowoczesnym. Także i tutaj zdecydowano się na wielkopowierzchniowe okna, aby biorąc kąpiel można było podziwiać rozciągające się za nimi widoki. 

Przytulne wnętrza

Drewno to kluczowy materiał, który wykorzystano do wykończenia wnętrz. Nadaje im ciepły i przytulny charakter. 

Ogród

Na tyłach domu stworzono uroczy ogród, który z każdej strony otoczono murem, zapewniając właścicielom maksymalny poziom prywatności.

Z innej perspektywy

Salon zlokalizowano w takim miejscu, aby z jego perspektywy można było podziwiać zieloną okolicę. Wielkoformatowe przeszklenia nie tylko gwarantują świetne widoki, ale i stały dopływ naturalnego światła do wnętrz. Ze strefy dziennej można przejść bezpośrednio na balkon.

Bryła

Stylowa bryła o geometrycznym kształcie wyróżnia się na tle innych domów w okolicy. Oryginalna fasada to z kolei odważne podejście nie tylko do łączenia materiałów, ale i kolorów. 

Jakie są wasze wrażenia?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu