Prosty i uroczy: 7 zdjęć domu o powierzchni 80m²

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Prosty i uroczy: 7 zdjęć domu o powierzchni 80m²

A.D. A.D.
Projekty,   zaprojektowane przez StudioBdesign
Loading admin actions …

Przedstawiamy Wam projekt opracowany przez architektów z zespołu Design Studio. Przeprowadzony zgodnie z koncepcją zrównoważonego rozwoju, dom jest wykonany z drewna, a jego położenie zostało zaprojektowane tak, by jak najlepiej wykorzystać energię słoneczną i wiatr. Dzięki tym zabiegom dom ten ma najlepsze możliwe parametry środowiskowe.

Jego styl jest nowoczesny, ale ważnym jego elementem jest otaczający go krajobraz. Rezultatem jest piękny dom w środku natury. Obserwujcie go razem z nami i zobaczcie 7 zdjęć tego uroczego projektu!

1. Duży balkon

Jedną z wielkich zalet posiadania domu w otoczeniu przyrody jest możliwość korzystania z atmosfery panującej wokoło. Tutaj widzimy, że ta kwestia została bardzo dobrze przemyślana podczas tworzenia tej wielkiej zadaszonej werandy. Rozwiązanie obejmujące boczne ławki jest idealne, a także nie zajmuje miejsca w centrum tarasu, co pozwala postawić stół do posiłku w piękny letni dzień.

3. Ogród

Widok bocznej fasady ukazuje piękny ogród, który wspaniale zdobi dom. Minimalistyczne sukulenty to strzał w dziesiątkę! 

4. Tylny balkon

Wspaniała bryła budynku została zaprojektowana tak, by życie mieszkańców  w tym domu było miłe i wygodne. W tym celu powstał nie jeden taras, a dwa. Tylna fasada wyróżnia się niewielkim gankiem, który bardzo dobrze się prezentuje i nadaje charakter weekendowego domku. 

7. Szczegóły

Na koniec, ostatni rzut oka na zdjęcie obu tarasów, które w idealny sposób wyrażają funkcjonalność tego miejsca. 80 metrów kwadratowych, które w całości zostały stworzone po to, by służyć człowiekowi i ekologii. Piękna idea! 

My w homify kochamy ekologię i budownictwo w zgodzie z naturą. Zobaczcie kolejny, wspaniały przykład: homify 360°: architektura prefabrykowana- ekologiczny dom z drewna

6. Schemat kolorów

Mówiąc o nowoczesnych cechach tego domu, nie możemy pominąć ciekawej aplety kolorów. Zastosowanie różnych odcieni szarości to świetne rozwiązanie dla każdego, kto nie chce ryzykować, używając mocnych i żywych kolorów. Biały detal z boku pasuje do okien i jest bardzo eleganckim i subtelnym elementem. Odrobina drewna z kolei podkreśla ekologiczny zamysł. 

5. Eleganckie okna i drzwi

Doskonały styl tkwi w szczegółach, na przykład w wyborze okien i drzwi, z białego aluminium i ciemnych szyb. Wspaniałe detale dodają nieruchomości indywidualnego charakteru i elegancji. 

2. Na podniesieniu

Jak wspomniano wcześniej, każdy aspekt tego projektu wyrażają rozwiązania, które najlepiej odpowiadają ekologii. Podniesienie poziomu umożliwia dwie rzeczy: wymianę ciepła z podłożem pod podłogą (lepsza izolacja) i utrudnianie wejścia zwierząt i owadów, które mogłyby próbować dostać się do domu. 

Co myślicie o budownictwie ekologicznym? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu