Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Gallagher Lourens Architects

Dom na zboczu wzgórza w Kapsztadzie

Alicja Olko Alicja Olko
Google+
Loading admin actions …

Dziś zabierzemy Was do słonecznego Kapsztadu w RPA, gdzie na zboczu jednego z wielu wzgórz otaczających miasto zbudowano nowoczesny dom. Inwestorzy chcieli, aby z każdego miejsca we wnętrzu rozpościerały się fantastyzne widoki na Ocean Atlantycki i okoliczną przyrodę. Stąd też liczne wielkoformatowe przeszklenia. W środku dom jest wygodny i funkcjonalny. Styl fasady, jak i wnętrz jest niezwykle harmonijny. Obejrzyjcie kilka zdjęć!

Nowoczesna fasada

Dom z płaskim dachem o szarej, nowoczesnej fasadzie. Wielkoformatowe przeszklenia otwierają ją na otoczenie i gwarantują stały dostęp naturalnego światła do wnętrz.

Klatka schodowa

Także na łącznikach komunikacyjnych pojawiają się przeszkelnia. Schody są dzięki temu dobrze oświetlone i również stąd podziwiać można widoki na okolicę. 

Strefa dzienna

Wnętrze jest jasne i przestronne. Naturalne światło odbija się od jasnych ścian, oświetlając przestrzeń otwartej strefy dziennej. Na modne wyposażenie składają się nowoczesne, szare meble. Niektóre ze ścian wykończono cegłą, nadając strefie dziennej nieco industrialnego szyku. 

Sypialnia

Nowoczesna sypialnia w szarościach, z wyjściem na balkon. Rozpościerające się z niego widoki zapierają dech w piersiach.

Łazienka

Cegła to materiał, który pojawia się w każdym pomieszczeniu tego domu, także w łazience. Świetnie wpisuje się w jej dekor, nadając jej wnętrzom nowoczesności i szyku.

Jak Wam się podoba?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu