Projekty,   zaprojektowane przez 2A Design

Przed i Po: metamorfoza 5 kuchni

homify.Pl homify.Pl

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Przed zaczęciem jakiegokolwiek projektu renowacji, na pewno chcielibyście poznać kilka sztuczek i sposobów na super efekty przy minimalnym nakładzie pracy. Jednak nawet niewielki nakład najczęściej oznacza godziny ciężkiej pracy, na którą nie zawsze mamy czas i siłę. Dlatego w dzisiejszym Katalogu Inspiracji chcieliśmy pokazać Wam kilka efektów prac niektórych z naszych specjalistów. Mamy nadzieję, że przekona Was to do podniesienia słuchawki i zlecenia pracy ludziom, którzy naprawdę znają się na tym, co robią.

Skupimy się dziś na kuchni, uważanej przez wiele osób za serce domu. Aby osiągnąć idealną atmosferę potrzebujemy jasnej i przyjaznej przestrzeni, w której funkcjonalność pozostaje na najwyższym poziomie.

Rzućcie okiem na te pięć przykładów przed i po, a na pewno znajdziecie inspirację do stworzenia takiej atmosfery również w Waszych kuchniach!

​1. Przed: Niekorzystny układ

Na pierwszy rzut mamy dość przestronną kuchnię, która jednak nie została wykorzystana zgodnie ze swym potencjałem. Mamy koszmarną organizację, porozrzucane po całej kuchni przyrządy i źle umiejscowione oświetlenie. Przygnębiająca atmosfera nie zachęca do spędzania tu czasu…

​Po: Jasna i wygodna kuchnia

Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez Brown + Brown Architects
Brown + Brown Architects

Heath Cottage Dining Area

Brown + Brown Architects

Po wykonaniu wielu prac, kuchnia zyskała zupełnie inny charakter. Mamy bardzo funkcjonalny układ z jasno wytyczonymi strefami: pracy w tyle i jadalnianą z przodu. Drewniane krzesła i kolorowe elementy dekoracyjne ożywiają przestrzeń.

​2. Przed: Zagracony bałagan

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez 2A Design
2A Design

before picture

2A Design

W tej kuchni również brakuje porządku i organizacji. Choć w tym przypadku mamy o wiele więcej kolorów i ciekawych rozwiązań, to wciąż jest bardzo chaotyczna przestrzeń. Właściciele tej nieruchomości pragnęli czegoś bardziej nowoczesnego o eleganckiego. Zobaczmy, czy udało się osiągnąć ten cel… .

​Po: Francja – elegancja

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez 2A Design
2A Design

Kitchen Project

2A Design

Oto i ona. Nie możemy nadziwić się tej metamorfozie! Białe, błyszczące kafelki, marmurowe posadzki i pomarańczowe akcenty sprawiają, że jest to miejsce, w którym mamy ochotę spędzać czas. Dodatek eleganckiego baru był strzałem w dziesiątkę!

​3. Przed: Stara kuchnia z innej epoki

Ta kuchnia została wyposażona w cały szereg szafek wykonanych z drewna dębowego. Jednak styl rustykalnej willi nie był dokładnie tym, czego chcieli właściciele tego domu. Nie ma się co dziwić… Całość wygląda na nieco przestarzałą i raczej nie pasuje do nowoczesnego domu.

​Po: Praktyczna i modna przestrzeń

Jak ogromną różnicę robi wymiana mebli! Najbardziej uderzającą zmianą jest niewątpliwie wysepka kuchenna, która zapewnia dodatkową przestrzeń do magazynowania przyrządów kuchennych, jak i dodatkową przestrzeń roboczą (jakby długi blat w kształcie U nie wystarczał). Górne szafki zostały usunięte, dzięki czemu pomieszczenie wygląda na bardziej przestronne.

​4. Przed: Ciemna i ponura

Projekty,   zaprojektowane przez 로하디자인
로하디자인

공사전 실내

로하디자인

Wyblakłe i poplamione szafki, minimalne oświetlenie i ciemne podłogi to przepis na klęskę. Każdy chce takiej klęski aranżacyjnej uniknąć, więc pewne zmiany są konieczne!

​Po: Całkowita zmiana stylu

Projekty,  Jadalnia zaprojektowane przez 로하디자인
로하디자인

공사후 실내

로하디자인

Oto dopiero metamorfoza od katastrofy po zjawiskową elegancję! Skandynawski minimalizm to idealny wybór, jeśli szukamy całkowitego przeciwieństwa dla mrocznej i ponurej przestrzeni.

​5. Przed: Straszna kolekcja obrazków

Nawet nie przyglądając się zbyt blisko, jesteśmy w stanie ocenić, że tej kuchni należy się remont. Rysunki dzieci na lodówce to zawsze wzruszający widok, ale poza tym, nie mamy nic pozytywnego do powiedzenia…

​Po: Radosne mozaiki

Po wprowadzeniu kilku zmian, jest to teraz bardzo radosna i przytulna przestrzeń. Ściany pokrywają kolorowe płytki, tworzące cudowną mozaikę, a czerwona podłoga nadaje ognistej energii.

W tym przypadku postawiono na czerwień w kuchni. Zagłębmy się w tym temacie troszkę bardziej. Mamy dla Was Katalog Inspiracji: Czerwona kuchnia – warto czy nie?

Która metamorfoza zaskoczyła Was najbardziej?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu