Projekty,   zaprojektowane przez Pietre di Rapolano

7 wspaniałych pomysłów na kabinę prysznicową

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Nowoczesny prysznic to doskonała alternatywa dla wanny- lepiej sprawdzi się w mniejszych pomieszczeniach, a dostępne na rynku modele sprawiają, że korzystając z niego nic nie tracimy na komforcie. Każdy element prysznica- od słuchawki aż po kran- może wpłynąć na charakter naszej łazienki, dlatego tak ważne jest, aby odpowiednio je wybrać. Obejrzyjcie projekty siedmiu łazienek, które sprawią, że zapomnicie o wannie.

1. Prysznic protagonista

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez SILVERPLAT
SILVERPLAT

Box doccia su misura

SILVERPLAT

W łazience w szykownie minimalistycznym stylu prysznic odgrywa główną rolę. Umieszczono go strategicznie na środku, aby od razu przyciągał wzrok. Zlokalizowano go na czarnym filarze, otoczono szklanymi drzwiami, a podłogę wyłożono bambusem.

2. Inspiracja ze wschodu

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez studioviro
studioviro

​render fotorealistico box doccia

studioviro

Obszar prysznicowy w tej łazience czerpie inspirację z estetyki Dalekiego Wschodu. Ściana wykończona materiałem w kolorze głębokiego brązu, o ciekawej teksturze, świetnie komponuje się z drewnianą podłogą. Prysznic od reszty łazienki oddziela delikatna, zdobiona, szklana ściana.

3. Prysznic, który iluminuje

Iluminujący prysznic- w tej aranżacji jasna mozaika i przeszklona obudowa składają się na wnętrze skąpane w świetle. Zlokalizowano go także w świetnym miejscu, w rogu, co pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni.

4. Łazienka niczym salon

Łazienka przyciąga coraz większą uwagę projektantów i dekoratorów wnętrz. Pokój, w którym przede wszystkim dbamy o higienę osobistą, przejmuje elementy designu znane chociażby z salonu. Ta aranżacja świetnie wyjaśnia ten nowy fenomen- znajdziemy tutaj wspaniałe dekoracje, meble i dodatki, które podnoszą poziom luksusu w tym wnętrzu.

5, Komfort w parze z designem

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Cenquizqui
Cenquizqui

Baño de Recamara Secundaria Santa Fe

Cenquizqui

Niewielki prysznic przesłonięty zasłoną gwarantuje ogrom komfortu. Ma wszystko, czego potrzeba, a dodatkowo odznacza się innowacyjnym, niepowtarzalnym designem. Doskonałe rozwiązanie do małych łazienek.

6. Aranżacja łazienki z klimatem

Nawet wąską łazienkę można urządzić w każdym stylu. Należy tylko pamiętać o jej funkcjonalnym przeznaczeniu. Jeżeli już wiemy, jak rozplanować wszystkie urządzenia, sanitariaty i szafki łazienkowe, to wystarczy kreatywnie podejść do wnętrza. Tak jak w przypadku tej łazienki aranżacja łączy styl rustykalny z vintage, która zachwyca ciekawą kolorystyką i akcesoriami z duszą.

7. Duże okno, dużo światła

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Pietre di Rapolano
Pietre di Rapolano

villa di Michael Bay a Los Angeles – bagno padronale

Pietre di Rapolano

Naturalne światło to największy sprzymierzeniec optycznego powiększania przestrzeni bez którego nawet najlepiej urządzona łazienka wyda się ciasna i nieco mroczna. Podczas każdej aranżacji łazienki powinna zostać uwzględniony jak najlepszy dostęp naturalnego światła do pomieszczenia. Okno to konieczność w mini łazience, a duże okno to luksus, który diametralnie odmieni wnętrze. Jeżeli mamy taką możliwość, to zdecydowanie powinniśmy zamontować ogromne okno, które rozjaśni naszą łazienkę!

Na koniec mamy dla Was jeszcze dwie łazienki, których nie możecie przegapić!

Która łazienka spodobała Wam się najbardziej?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu