Projekty,  Okna zaprojektowane przez Imperatore Architetti

Pomysły na ochronę okien w Twoim domu

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Zbudowaliście już swój wymarzony dom. Zadbaliście o to, by stworzyć piękną elewację oraz doskonałą aranżację wnętrza. Puste pomieszczenia zapełniły się solidnymi meblami i kolorowymi dodatkami. Ciepłą i przytulną atmosferę czuć już od progu. Nawet ogród pozwala na błogi wypoczynek, dzięki obecności wygodnych mebli ogrodowych i pięknych zielonych roślin. Ale czy przypadkiem nie zapomnieliście o czymś? 

Chyba większość z Was się zgodzi, że dom powinien przede wszystkim dawać swoim mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa. W obecnych czasach warto dmuchać na zimne i oprócz skupiania się jedynie na estetyce budynku, koniecznie należy zadbać o to, by nikt nieproszony nie dostał się do jego wnętrza. Z pewnością pomogą Wam w tym specjalne kraty do okien. Dzisiaj razem z naszymi architektami przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji, które mamy nadzieję, że dostarczą Wam dużo inspiracji.

Postaw na kolor

W krajach śródziemnomorskich, ale także również skandynawskich malowanie okien, drzwi lub nawet płotów kolorową farbą to nic nadzwyczajnego. Oprócz względów estetycznych ma to też swoje praktyczne powody. Na przykład niebieskie drzwi i okna w domach na południu kontynentu mają za zadanie mylić owady, by nie wlatywały do pomieszczeń. Kontynuując temat w klimacie ciepłych krajów – okiennice w różnych formach to także praktyczna, ale również piękna ozdoba okna.

Dekoracja okien w ten sposób wyróżni nasz dom spośród innych. O ile nie możemy tego zrobić w mieszkaniu w starej kamienicy lub bloku, to na pewno będzie pasować do letniego domku na wsi. Neutralna elewacja chętnie przyjmie kolor na oknach. Puśćmy wodze fantazji i umilajmy sobie życie kolorami we wnętrzach i nie tylko!

Oryginalne rozwiązanie

Lubicie oryginalne akcenty, które zdecydowanie pozwolą Waszemu domu wyróżnić się na tle innych? Jeżeli tak, to z pewnością spodoba Wam się nietypowe rozwiązanie, które wprowadzili nasi profesjonaliści. Postanowili oni z krat do okien uczynić prawdziwe mini dzieło sztuki. W stu procentach im się to udało!

Industrialny akcent

Projekty,  Okna zaprojektowane przez Ignacio Quemada Arquitectos
Ignacio Quemada Arquitectos

Country house in Ancín. Bay window

Ignacio Quemada Arquitectos

Kraty do okien powinny spodobać się szczególnie tym z Was, którzy są wielbicielami industrialnych aranżacji. Ten akcent dodaje nieco surowości budynkom, dzięki czemu zyskują one niepowtarzalnego klimatu. Efekt taki możecie w szczególności uzyskać, jeżeli postawicie na klasyczny model krat, bez dodatkowych zdobień.

Nowoczesne i niezawodne

Projekty,  Okna zaprojektowane przez Baier GmbH
Baier GmbH

Wohn- und Geschäftshaus in Köln

Baier GmbH

Nowoczesne zabezpieczenia okien z pewnością pozwolą Wam spać bez żadnych obaw. W przypadku rozwiązania wybranego przez naszych architektów nie ma mowy o tym, by jakiś nieproszony gość miał zakłócić spokój właścicieli tego obiektu. Zainspirujcie się tym modelem podczas aranżacji własnych czterech ścian, a na pewno nie będziecie tego żałować.

W klasycznym stylu

Czasami zamiast głowić się nad ekstrawaganckimi rozwiązaniami, warto postawić na ponadczasową klasykę. Tak też zrobili nasi profesjonaliści, czego efekt dokładnie widoczny jest na powyższym zdjęciu. Czarne pręty doskonale prezentują się na tle białej elewacji. Jeżeli lubicie eleganckie kompozycje, zdecydowanie powinniście postawić na ten model krat.

Aranżacje okien – 10 różnych pomysłów

Które kraty wybralibyście do swojego domu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu