Projekty,   zaprojektowane przez Enda Yapı

Pergole i parasole, które ochronią Cię przed słońcem

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Jesień w pełni, ale nigdy nie jest za wcześnie, żeby zacząć myśleć o nadchodzącym lecie- o wysokich temperaturach, ciepłym powietrzu, a przede wszystkim o słońcu! Pomyślcie o tych cudownych dniach, kiedy w końcu będzie można zjeść obiad na tarasie, oraz o letnich popołudniach spędzonych na grillu w ogrodzie! Od razu robi nam się cieplej i przyjemniej!

Aby jak najlepiej skorzystać z letniej pory roku, trzeba odpowiednio przygotować się na mocne i rażące słońce. Jakkolwiek przyjemne jego promienie, są one także dla większości z nas nieco szkodliwe- należy więc chronić skórę i oczy przed ich niekorzystnym wpływem. Zacienione miejsce pod parasolem, przeciwsłonecznym żaglem lub markizą pozwoli nam bez obaw cieszyć się ciepłymi, letnimi dniami. W tym Katalogu Inspiracji znajdziesz porady i wskazówki dotyczące tego, jaką ochronę przed słońcem najlepiej wybrać i która najbardziej pasować będzie do danego tarasu czy ogrodu. Zapraszamy!

​1. Żagiel słoneczny

Żagiel słoneczny to stabilna tkanina wykonana z trwałego materiału, która nie tylko ochroni nas przed słońcem, ale również przed deszczem, a nawet śniegiem! Oczywiście, wiele zależy od materiału, z którego został wykonany nasz żagiel słoneczny. Może się on stać przedłużeniem tradycyjnego dachu, przez co staje się czymś o wiele więcej niż tylko stylowym sposobem na ochronę przed słońcem.

2. Markiza

Projekty,   zaprojektowane przez TOLDOS ROAMA
TOLDOS ROAMA

TOLDOS DE COFRE EXTENSIBLE PARA JARDINES Y ATICOS

TOLDOS ROAMA

Weźmy też pod uwagę prawdziwego klasyka. Markizy cieszą się ogromną popularnością już od połowy osiemnastego wieku. Markizy dodają nieruchomości pewnej dozy niepowtarzalności. Chronią nas przed nadmiernym słońcem, ale również przed deszczem. W zależności od ustawienia, mogą również posłużyć za ekran! Nic dziwnego, że nieustannie cieszą się popularnością.

3. Kompletna pokrywa

Projekty,  Ogród zaprojektowane przez TOLDOS ROAMA
TOLDOS ROAMA

FOTO DE PERGOLA

TOLDOS ROAMA

To zadaszenie pozwala nie tylko na ochronę głowy, ale dzięki temu, że zostało ono przeciągnięte również na boki, możecie uniknąć również wścibskiego wzroku sąsiadów. Taki element pozwala w pełni na ochronę Waszej prywatności, a co więcej doskonale sprawdzi się również kiedy wieje silny wiatr, czy też pada deszcz.

4. Stała markiza

Projekty,  Hotele zaprojektowane przez TOLDOS TOLCIP IBIZA
TOLDOS TOLCIP IBIZA

TOLDO CON BRAZOS TELESCOPICOS, JUMBO

TOLDOS TOLCIP IBIZA

Jest wiele modeli markiz i pergoli. Te zamontowane na stałe są bardzo wygodne, gdyż nie musimy robić nic poza schronieniem się pod nimi i relaksem.

5. Naturalnie i delikatnie

Markiza i pergola w jednym- konstrukcja z naturalnego drewna i ochrona przed słońcem z jasnych, delikatnych tkanin

6. Markiza

Projekty,  Ogród zaprojektowane przez DESDEDIEGO DECORACIÓN
DESDEDIEGO DECORACIÓN

TOLDO BRAZOS EXTENSIBLES

DESDEDIEGO DECORACIÓN

Markiza umieszczona nad tarasem to opcja dla tych z Was, którym zależy na wielofunkcyjności. W przypadku dużego słońca lub deszczu wystarczy mocniej ją rozsunąć, a kiedy pragniemy cieszyć się doskonałą pogodą możemy całkowicie ją schować. Dodajmy to tego mnóstwo kolorów i materiałów, z których możemy wybierać, a mamy opcję wręcz idealną.

7. Szklane zadaszenie

zadaszenie tarasu, Konstrukcja drewniana, szkło bezpieczne: styl , w kategorii Ogród zaprojektowany przez Glass Art
Glass Art

zadaszenie tarasu, Konstrukcja drewniana, szkło bezpieczne

Glass Art

Sprawdzi się zwłaszcza na tarasie lub na ganku. Rozwiązanie to pomoże cieszyć się nam piękną słoneczną pogodą i korzystać z promieni słonecznych, gdyż szklana powłoka przepuszcza naturalne światło, umożliwiając mu swobodny dostęp. Jednocześnie, szklane zadaszenie chronić będzie przed negatywnymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak deszcz czy śnieg, co doskonale sprawdzi się jesienią i zimą, pozwalając nam na ochronę na przykład drewnianego tarasu.

8. Na dużej przestrzeni

Oto przykład markizy, która może osłonić całkiem sporą przestrzeń – jest ona wysuwana i opiera się na specjalnej konstrukcji, która umożliwia nam regulowanie jej wielkości. W ten sposób możemy schować przed słońcem większą cześć tarasu lub odsłonić całą, jeśli chcemy się nieco opalić. Białe markizy (lub kremowe) są zdecydowanie najczęściej wybierane – pomimo tego, że chronią nas przed silnymi promieniami słonecznymi, to wciąż tworzą jasną przestrzeń, bo nie blokują ich całkowicie. Jednak jeśli tylko zapragniemy, możemy wybrać markizy w innych kolorach – będą wyglądać żywiej i bardziej energetycznie, ale za to cień będzie nieco głębszy.

9. Nowoczesność i luksus

Projekty,  Dach pulpitowy zaprojektowane przez SOLISYSTEME
SOLISYSTEME

The BIOCLIMATIC Pergola by SOLISYSTEME

SOLISYSTEME

Luksusowy taras, wyposażony w nowoczesne ratanowe meble udekorowane wygodnymi poduszkami. Dominują różne odcienie brązów, świetnie komponujące się ze zwiewnymi, białymi zasłonami.

10. Naturalnie i delikatnie

Projekty,  Balkon, weranda i taras zaprojektowane przez Enda Yapı
Enda Yapı

Raylı Tente

Enda Yapı

Markiza i pergola w jednym- konstrukcja z naturalnego drewna i ochrona przed słońcem z jasnych, delikatnych tkanin.

25 drewnianych pergoli, które wprowadzą magiczny klimat do każdego ogrodu

Które rozwiązanie podoba Ci się najbardziej?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu