Projekty,  Domy zaprojektowane przez Gallagher Lourens Architects

Wspaniała wizualizacja domu marzeń wielu z nas

homify.Pl homify.Pl

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

W dzisiejszym Katalogu Inspiracji przyglądamy się wizualizacji 3D projektu nowoczesnego, a nawet bardzo nowoczesnego domu wybudowanego w pięknym zakątku RPA, w malowniczym Stellenbosch. Wymagający krajobraz nie pozwolił na klasyczne rozwiązania!

Projekt został wykonany przez architektów ze studia Gallagher Lourens Architects zlokalizowanego w Kapsztadzie. Jesteśmy przekonani, że ten projekt stanie się wymarzonym domem dla wielu z Was!

​Majestatyczna fasada

Oto nowy dom bardzo szczęśliwej pary. Został wybudowany w strefie winiarni w Stellenbosch. To się nazywa mieć wszystko!

Architekci położyli ogromny nacisk na stworzenie nieprzerwanego strumienia natury, a także na harmonijne przejścia pomiędzy wnętrzem, a strefą zewnętrzną.

Fasada jest niezwykle elegancka i wyrafinowana, a jasne kolory doskonale pasują do krajobrazu.

​Drzwi frontowe

Po lewej stronie od garażu wykończonego kamieniem znajdujemy delikatnie ukryte wejście do domu. Wejście jest pięknie oprawione w różne materiały wykorzystane do stworzenia elewacji: drewno, kamień, beton, cegła i szkło.

​Jedna duża przestrzeń mieszkalna

Główne wejście prowadzi nas do majestatycznej, otwartej przestrzeni, do której należy strefa salonowa, jadalniana i kuchenna na parterze, a także biblioteka, i długie korytarze na piętrze (a może powinniśmy uznać to za antresolę?).

Dzięki takiemu układowi, mamy tu niezwykle przestronną i jasną wspólną przestrzeń wypoczynkowo-rekreacyjną. Wysokie okna zapewniają ogromną ilość światła, co bardzo nam się podoba!

​Relaks na najwyższym piętrze

Nie każdy ma w domu prywatną bibliotekę, więc nie mogliśmy jej pominąć! Domowa biblioteczka została skonstruowana na podstawie dwóch ogromnych regałów wypełnionych książkami. Mamy tu dużo przestrzeni do czytania i relaksu. Nowoczesny kominek i eleganckie sofy tylko poprawiają design wnętrza. Chyba zgodzicie się, że jest to niezwykła przestrzeń.

​Eleganckie sny

Główna sypialnia została zaprojektowana w podobnym kojącym stylu. Królują tu same miękkie, delikatne i neutralne kolory, a całość dopełniają subtelne ozdoby. Jest to bardzo przytulna wariacja dla stylu minimalistycznego, co doskonale sprawdza się w sypialniach.

Zwróćmy też uwagę na to, z jaką łatwością oświetlić przestrzeń, gdy ma się do dyspozycji tak ogromne okna!

​Rajska łazienka

Podobny styl charakteryzujący się prostotą, elegancją i spokojem został zaaplikowany w łazience.

Pomimo, że projektanci nie borykali się z problemem braku przestrzeni, nadal zdecydowali się na wykorzystanie podwieszanych elementów wyposażenia łazienki. Zaprojektowano tu jasne kolory, co tym bardziej podkreśla przestronność i luksusowe wykończenie łazienki.

Zdecydowanie, jest to jeden z bardziej luksusowych projektów!

Jeżeli spodobał Wam się ten dom, to na pewno pokochacie również: Dworek całkowicie wykonany z drewna

Co myślicie o otwartym planie domu?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu