Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Cudowny dom miłośników książek

A.D. A.D.
Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Blankstone
Loading admin actions …

Dziś zabieramy cię do domu w Balham, który niewątpliwie zamieszkują miłośnicy dobrej książki. Na każdym kroku znajdziecie tutaj półki uginające się od tomów powieści, stanowiących część codziennego życia mieszkańców.

Właściciele domu zdecydowali się na współpracę z profesjonalistami w dziedzinie aranżacji wnętrz z biura Blankstone z siedzibą w Londynie, aby całkowicie odnowić wnętrze starego domu. Prace remontowe objęły także budowę nowej części, dzięki czemu mieszkańcy zyskali dodatkową przestrzeń, którą przeznaczyli na nowoczesną kuchnię z jadalnią.

Efekty współpracy architektów i inwestorów? Musicie je zobaczyć na własne oczy!

Nowa część

Projekty,  Domy zaprojektowane przez Blankstone
Blankstone

Balham House

Blankstone

Tylna elewacja domu była wykonana z klasycznej brązowej cegły. W swojej prostocie, tradycyjna fasada wspaniale kontrastuje z nową częścią domu. Dodatkowym atutem są majestatyczne szklane drzwi przesuwne, dzięki którym tylny taras staje się dodatkowym pokojem. Ale tak naprawdę, to co jest  w środku dopiero Was zachwyci!

Kuchnia z jadalnią

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Blankstone
Blankstone

Balham House

Blankstone

Otwarty plan, w którym znajduje się kuchnia i jadalnia, jest odważny i zjawiskowy. Bogate, ziemiste brązy zdobią jadalnię, przejmując kontrolę nad drewnianym stołem i skórzanymi krzesłami. W tle widać wspaniałą, nowoczesną kuchnię.

Zwróćcie uwagę na intrygujący wybór sufitu podwieszanego. Oświetlenie jest złożone i wzbogacone o świetliki, które pomagają przywrócić odpowiednią ilość naturalnego światła do wnętrza.

Eklektyczny salon

Projekty,  Salon zaprojektowane przez Blankstone
Blankstone

Balham House

Blankstone

Salon prezentuje się nieco eklektycznie pod względem wystroju. Brązowe odcienie także tutaj mają pierwszeństwo i wydają się być doskonałym wyborem dla akcentów pośród jasnej palety. Drewnianej podłogi, nowoczesny kominek, miejsca do pracy – to wszystko nadaje salonowi niepowtarzalny klimat.

A dzięki dużym przeszkleniom znajdującym się zarówno w salonie, w wykuszu, naturalne światło przenika do środka, i doskonale oświetla wnętrze. 

Tajemnicza sypialnia

Projekty,  Sypialnia zaprojektowane przez Blankstone
Blankstone

Balham House

Blankstone

Nie często projektanci wnętrz wybierają ciemne kolory w mniejszych sypialniach. Jednak w tym przypadku decyzja jest idealna, ponieważ pasuje do głębokiej zieleni wnętrza pokoju, co sprawia, że sypialnia wygląda dostojnie i tajemniczo.

Pościel w różnych odcieniach szarości dodaje odrobinę przytulności, a czarne łóżko z metalową ramą niesamowicie kontrastuje z drewnianymi półkami w rogu. I tutaj nie mogło zabraknąć książek, które dumnie zdobią półki we wnęce.

Toaleta

Projekty,  Łazienka zaprojektowane przez Blankstone
Blankstone

Balham House

Blankstone

Toaleta prezentuje się zjawiskowo! Bezpretensjonalny urok starej umywalki został podkreślony za pomocą cudownego, okrągłego lustra. Przestrzeń nad stelażem przy toalecie została zagospodarowana na… książki. Zajmują one miejsce w dosłownie każdym pomieszczeniu w tym domu! Ale przyznajcie, pasują tutaj jak ulał!

Biuro

Projekty,  Piwnica win zaprojektowane przez Blankstone
Blankstone

Balham House

Blankstone

W eklektycznym salonie znalazł się także kącik biurowy, z podwójnym miejscem pracy. Przy wygodnym biurku, można usiąść na stylowych krzesłach ze skórzaną tapicerką. Miejsce jest doskonale zaaranżowane, a przestrzeń wykorzystana pod sam sufit. Obok znajduje się cudowny otwarty barek z drabinką, pozwalającą się wspiąć do samej góry i sięgnąć po niedostępne na co dzień przedmioty.

Dowiedzcie się Jak urządzić domowe biuro?

Jak Wam się podoba to eklektyczne wnętrze? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu