Projekty,   zaprojektowane przez Nitido Interior design

Małe mieszkanie z zaskakująco wygodnym wnętrzem

Alicja Olko Alicja Olko
Google+

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Dziś zabierzemy Was do niewielkiego mieszkania w wielomilionowej metropolii New Dehli w Indiach. Przestrzeń mieszkalna jest tam znacznie ograniczona i każdy metr kwadratowy jest na wagę złowa. Projektantom udało sie jednak na niewielkiej powierzchni stworzyć urokliwe, wygodne wnętrze. Obejrzyjcie zdjęcia, które stanowią najlepszy dowód!

Salon

Nowoczesna, wygodna, funkcjonalna – tak pokrótce opisać można strefę dzienną tego mieszkania. Neutralne kolory, komfortowe meble i dobrej jakości materiałī wykończeniowe składają się na stylową całość.

Jadalnia

Urocza jadalnia umieszczona koło tradycyjnej meblościanki. Ta zapewnia miejsce na przechowywanie, pozwalając utrzymać porządek we wnętrzach.

Kuchnia

Kuchnia to jednocześnie domowa pralnia. Meble rozmieszczono jednak tak, aby wnętrze było wygodne w użytkowaniu i praktyczne.

Sypialnia

Minimalistyczna sypialnia to oaza spokoju – w takim pomieszczeniu z pewnością można porządnie wypocząć!

Domowy barek

W niewielkiem mieszkaniu znalazło się nawet miejsce na domowy barek. Jego wystrój znacznie różni się od neutralnego, minimalistycznego charakteru pozostałych pomieszczeń.

Podoba Wam się?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu