Projekty,  Domy zaprojektowane przez Edge Design Studio Architects

14 wizualizacji pięknych domów, które zapragniecie wybudować dla siebie

A.D. A.D.

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Wizualizacja to w obecnych czasach podstawowe narzędzie pracy architekta.  Pozwala w bardzo realistyczny, niekiedy trudny do odróżnienia od rzeczywistości, sposób pokazać istotne cechy projektu. My kochamy oglądać takie obrazy, dlatego dziś przygotowaliśmy 14 propozycji domów, od klasycznych po ultra nowoczesne i wszystko pomiędzy. Spójrzcie na nie, wybierzcie ten, który podoba Wam się najbardziej i czerpcie inspirację dla własnego, wymarzonego domu.  Gwarantujemy,  że wybór będzie bardzo trudny!

1. Nowoczesny dom

Dzięki zintegrowanemu tarasowi  można cieszyć się domem zarówno wewnątrz, jak i na łonie natury. Uwielbiamy prosty, dwuspadowy  dach, zmieszany z białym tynkiem i okładziną z naturalnego drewna.

2. Klasyczna drewniana konstrukcja

Projekty,  Domy zaprojektowane przez Андреев Александр
Андреев Александр

​Визуализация дома из бруса

Андреев Александр

Wyjątkowo  tradycyjny dom pod względem stylu elewacji. Dzięki długiemu tarasowi na pierwszym piętrze, podwyższonej konstrukcji platformy i naturalnej integracji z otoczeniem, jest to rustykalny dom marzeń.

Jeśli podobają się Wam domy z drewna, przeczytajcie także: 15 drewnianych domów z unikalną atmosferą

3. Współczesny projekt domu-kostki

Projekty,  Chata z okrąglaków zaprojektowane przez THULE Blockhaus GmbH
THULE Blockhaus GmbH

KUBU Vorderansicht

THULE Blockhaus GmbH

Jak uchwycić nowoczesną estetykę domu?  Architektowi ze studia udało się to poprzez nadanie kształtu pudełka i użycie ogromnej  ilości szkła! Możemy zobaczyć także fragment jego wnętrza:  całkowicie otwarty plan salonu z główną sypialnią na antresoli. Uwielbiamy prostotę tego budynku!

4. Współczesna wiejska willa

Piękne żółte akcenty nadały świeże spojrzenie na tradycyjny wiejski dom. Dodatkowym bonusem jest jednokondygnacyjny projekt, który oznacza, że budowa byłaby prosta i szybka.

5. Wielopoziomowa konstrukcja

Projekty,  Domy zaprojektowane przez Moon Arc
Moon Arc

Front Elevation of Residential Project

Moon Arc

Nie wiemy nawet, co powiedzieć na temat tej zjawiskowej wizualizacji, poza tym, że byłby to jeden z najwspanialszych, luksusowych i niezapomnianych domów w historii! Zintegrowana wiata jest idealnym wykończeniem.

6. Dom rodzinny ze zintegrowaną wiatą garażową

Ten dom ma wszystko co potrzebne dla wygody mieszkańców i…  ich samochodów. Ogromna, ciekawa bryła budynku została umiejscowiona na skarpie. Podoba nam się styl domu, inspirowany kultura starożytnych Chin.

7. Inspirowany stylem skandynawskim

Projekty,  Domy zaprojektowane przez ALEXANDER ZHIDKOV ARCHITECT
ALEXANDER ZHIDKOV ARCHITECT

​Дом под Харьковом

ALEXANDER ZHIDKOV ARCHITECT

Prosty, drewniany i wszystko na jednym poziomie, ta piękna, inspirowana stylem skandynawskim wizualizacja domu po prostu musi stać się realnym projektem! Wbudowany taras wygląda tak luksusowo, że ciężko mu się oprzeć.

8. Prosty, biały, nowoczesny…

Dzięki domowym klimatom i stonowanej, nowoczesnej kolorystyce, ten dom jest w każdym metrze kwadratowym idealnym, nowoczesnym domem . Wbudowany podwójny garaż jest bardzo praktyczny.

9. Idealny dla rosnących rodzin

Po pierwsze, taras w tym domu jest wyjątkowy, oferuje niezwykle interesujące kształty i linie. Po drugie, projekt dwuspadowego dachu obiecuje możliwości rozwoju. Gdyby rodzina się rozrosła, przestrzeń dachu mogłaby zostać przekształcona!

10. Absolutnie zaskakujący

To absolutne szaleństwo, ale w dobrym znaczeniu tego słowa. Jeśli lubicie bardziej zwariowaną stronę architektury odważcie się na więcej. Ten  spektakularny projekt z pewnością nie zawiedzie Waszych oczekiwań.

11. Klimaty śródziemnomorskie

Projekty,  Domy zaprojektowane przez PRISMA ARQUITECTOS
PRISMA ARQUITECTOS

Propuesta de fachada

PRISMA ARQUITECTOS

Dzięki kakofonii  różnych kształtów i ciepłej palecie kolorów, ta wizualizacja ma w sobie śródziemnomorski charakter. Wyobraźcie sobie, że budujecie jeszcze obok niego basen, a może nawet imprezowy taras…

12. Nowoczesna stodoła

Projekty,  Domy zaprojektowane przez Koezen Architecten
Koezen Architecten

Schuurwoning Meppel

Koezen Architecten

Ta wizualizacja jest niesamowita, ponieważ wygląda jak rolnicza stodoła! Wykończona w ciemnym pokryciu i z ocynkowanym dachem  wygląda niewiarygodnie. Wyobraźcie ją sobie w malowniczym, wiejskim otoczeniu.

13. Zaskakujący i rustykalny

Kolejna niesamowita wizualizacja! Ten dom to nie tylko oszałamiająca reprezentacja rustykalnego designu, ale także pomnik natury. Myślimy, że dom stałby się marzeniem każdego miłośnika ekologii. Istny raj!

14. Modernistyczne arcydzieło

Jesteśmy wielkimi fanami modernistycznej architektury, ponieważ proste fasady ustępują miejsca jasnym, przestronnym i stylowym wnętrzom, które są niezwykle kreatywne. Oszczędny, biały wzór bryły domu nie byłby trudny do stworzenia, co stanowi dodatkowy bonus!

Który z nich mógłby stać się Waszym ulubionym? 
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu