Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez Eightytwo Pte Ltd

Małe kuchnie, które robią wielkie wrażenie

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

Kuchnia stanowi prawdziwe miejsce spotkań wszystkich domowników. To właśnie tutaj można wspólnie spędzić nieco czasu podczas przygotowywania różnych pysznych potraw. Nie od dziś wiadomo, że ta przestrzeń powinna być zaprojektowana tak, by gwarantować maksymalną funkcjonalność zachowując nienaganną estetykę. Dziś będziecie mogli przyjrzeć się z bliska kuchniom stworzonym przez naszych fachowców. Mimo, że nie posiadają one dużego metrażu, robią ogromne wrażenie. Przekonajcie się o tym sami!

Przechowywanie pod sufitem

W małej kuchni liczy się każdy metr sześcienny – nawet te pod sufitem! Chociaż meble zabudowy zazwyczaj stają na wysokości zadania, to często zostawiamy miejsce nad wyspą czy barkiem. Niesłusznie, bowiem półka o ciekawym designie może tutaj prezentować się naprawdę świetnie.

Prostota przede wszystkim

Szaleć z wystrojem… w małej kuchni to ryzykowne. Oczywiście jeśli macie w głowie wymarzony, eklektyczny projekt, nie będziemy odwodzić Was od tego pomysłu. Jednak prostota, styl minimalistyczny bądź nowoczesny doskonale sprawdzają się przy małym metrażu – dobrze o tym pamiętać.

Z oknem

Projekty,  Kuchnia zaprojektowane przez arQing
arQing

Cocina en los Tuxtlas.

arQing

Nie ma to jak gotowanie przy naturalnym świetle! Kuchnia bez okna może być przyjemna, jednak nigdy nie dorówna atmosferze kuchni z oknem, a najlepiej kilkoma… Tutaj można przyjrzeć się życiu osiedla w trakcie czekania na ugotowanie się składników potraw, można wpuścić nieco zieleni do wnętrza.

Kolor

Mimo małego metrażu chcielibyście jakoś wyróżnić przestrzeń Waszej kuchni? Postawcie na kolor! Powyższa kuchnia to prawdziwe arcydzieło. Nikt nie powiedział, że niewielkie przestrzenie muszą być nudne i zachowawcze. Nie bój się zaszaleć!

Bieli nigdy dość

Naszym największym sprzymierzeńcem w walce z ciasnotą jest biel! Nie ma nic gorszego niż pomalowany na ciemny kolor sufit w małym pomieszczeniu – wierzcie nam, znamy to z doświadczenia. Jeśli zastanawiacie się nad remontem, warstwa białej farby może wszystko odmienić. Uważajmy tylko, by nie przesadzić z jednorodnością. Niech w naszej kuchni coś się dzieje.

Funkcjonalna wyspa

Jeśli Twoja kuchnia jest połączona z salonem, łatwo możesz podzielić przestrzeń z pomocą wyspy. W ten sposób nie tylko uporządkujesz wnętrze, ale i powiększysz funkcjonalne miejsce w kuchni.

Jasne podziały

Mała, niemała, każda kuchnia potrzebuje jasnego podziału na strefy. Musimy mieć miejsce do przygotowywania posiłków, do krojenia, przyrządzania, najlepiej umiejscowione obok płyty elektrycznej lub gazowej. Przy zlewie z kolei musi być miejsce na ociekacz albo kawałek blatu na te naczynia, których z różnych względów nie będziemy chcieli myć w zmywarce.

Sztuka wielofuncyjności

Spójrzmy na to mieszkanie. Wejście do mieszkania, wychodzimy z przedpokoju, po naszej lewej barek, na którym zostawić możemy cenne przedmioty. Za barkiem chowa się kuchnia o planie litery U z wygodną strefą śniadaniową. Jej blat może oczywiście stać się również miejscem do pracy czy do przygotowywania posiłków – wszystko w zależności od pory dnia.

21 kuchni – ładne, proste, nowoczesne!

Która kuchnia spodobała Ci się najbardziej?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu