Projekty,  Garaż zaprojektowane przez REICHEL SCHLAIER ARCHITEKTEN GMBH

Wyjątkowe i nowoczesne drzwi garażowe

mszpakowska mszpakowska

Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future
Loading admin actions …

W dzisiejszych czasach ciężko wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie bez samochodu, a czasem nawet dwóch. Dlatego w projekcie wymarzonego domu nie można pominąć garażu. Oprócz lokalizacji i wielkości, niezmiernie istotną kwestią przy organizowaniu garażu jest wybór odpowiedniej bramy zamykającej wejście do niego. Na rynku dostępnych jest wiele modeli bram garażowych, od prostych i niedrogich po bardzo eleganckie i ekskluzywne. Wszystko zależy od naszego gustu, wymagań i możliwości finansowych.

W niniejszym Katalogu Inspiracji prezentujemy Wam 10 modeli bram garażowych. Wykonane z różnych materiałów, z różnymi mechanizmami otwierania i zamykania, mamy nadzieję – pomogą choćby w pobieżnym zorientowaniu się w aktualnych garażowych trendach. Rzućcie okiem i wybierzcie odpowiedni model dla Waszego garażu!

Szeroka, zapewniająca maksymalny poziom bezpieczeństwa

Projekty,  Drzwi do garażu zaprojektowane przez CIERRES METALICOS AVILA, S.L.
CIERRES METALICOS AVILA, S.L.

PUERTA SECCIONAL IMITACIÓN MADERA

CIERRES METALICOS AVILA, S.L.

Szerokie drzwi garażowe to opcja niezwykle praktyczna, ułatwiająca parkowanie. Poza funkcjonalnością odznacza się także fantastycznie nowoczesnym designem, doskonale wpisując się w minimalistyczny styl domu.

Brama garażowa jak furtka

Projekty,  Garaż zaprojektowane przez Kopron S.p.A.
Kopron S.p.A.

Portone sezionale per Garage Living – Wood Style

Kopron S.p.A.

Interesujące podejście – wykonanie bramy garażowej oraz furtki prowadzącej na posesję w tym samym stylu, z tych samych materiałów. Potężna konstrukcja to świetny sposób na ukrycie swojej prywatności przed wścibskimi oczami przechodniów. Kolor drewna idealnie współgra z neutralnymi barwami fasady.

Nowoczesna

Ciemne kolory sprawiają, że wszytsko wydaje się bardziej eleganckie. Połączenie czerni z drewnem daje nam ultra nowoczesną konstrukcję, która będzie prezentowała się doskonale, nawet jako osobny elementem posesji.

Nowoczesna krata

Krata zamiast solidnej bramy pozwala w pełni docenić design zewnętrznej fasady domu.

Wiata

Wiata garażowa to dobre miejsca na parkowanie samochodu wiosna i latem, kiedy nie musimy za bardzo martwić się o niekorzystne warunki pogodowe. Ten model jest nowoczesny, o przyjemnym designie, dzięki czemu wpisuje się estetycznie w charakter małej architektury ogrodowej.

Podwójna i nowoczesna

Projekty,  Zadaszenie zaprojektowane przez Pergomadera Pérgolas y Porches de madera
Pergomadera Pérgolas y Porches de madera

Garaje a un agua con cortavientos motorizados

Pergomadera Pérgolas y Porches de madera

Jeżeli posiadany przez Was garaż jest duży, warto aby prowadząca do niego brama była okazała i podwójna. Połączenie drewna i metalu zazwyczaj prezentuje się bardzo elegancko i stylowo, a kolor to dodatkowe podkreślenie nowoczesności. Czasami ciekawym pomysłem jest wykonanie jednej z części takiej podwójnej bramy ze szkła. Trzeba jednak wówczas liczyć się z tym, że niezawodność konstrukcji ulegnie znacznemu osłabieniu.

Inny poziom bezpieczeństwa

Projekty,  Garaż zaprojektowane przez FG ARQUITECTES
FG ARQUITECTES

Accesos al garage

FG ARQUITECTES

Solidna konstrukcja z drewna i betonu zapewnia maksymalny poziom bezpieczeństwa i prywatności. Rolowana brama garażowa to kolejna wygodna, zautomatyzowana opcja.

Całość z drewna

Drewno to materiał często niedoceniany jeżeli chodzi o bramy garażowe. Odpowiednio zaimpregnowany i zabezpieczony nie odbiega niczym pod względem funkcjonalności od innych dostępnych na rynku.

Brama otwierana ku górze

Bramy otwierana nie w bok, a w górę, to odpowiednie rozwiązanie dla wszystkich tych, którym wielkość posiadanego garażu uniemożliwia zainstalowanie z powodzeniem innego rodzaju bram. Oczywiście, decydując się na drzwi otwierane w górę należy pamiętać, że ku temu niezbędna jest odpowiednia przestrzeń z przodu garażu.

Nowoczesna i solidna

Solidna żelazna brama to opcja uniwersalna, która dobrze prezentuje się w towarzystwie ogrodzenia każdego typu. Automatycznie otwierające się bramy to rozwiązanie wygodne i nowoczesne.

A Wam która z tych bram podoba się najbardziej?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom? Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu