Zapytanie ofertowe

Numer jest nieprawidłowy. Sprawdź kod kraju, numer kierunkowy i numer telefonu.
By clicking Wyślij I confirm I have read the Polityka prywatności & agree that my foregoing information will be processed to answer my request.
Note: You can revoke your consent by emailing privacy@homify.com with effect for the future

Uroczy, minimalistyczny dom, który pokochacie

homify.Pl homify.Pl
Projekty,  Salon zaprojektowane przez 觀林設計
Loading admin actions …

Uroczy dom, który dziś zobaczymy, jest bardzo elegancko udekorowany i zachowuje wszelkie zalety minimalistycznego podejścia do tematu przechowywania i magazynowania rzeczy, czyli: czym mniej widać, tym lepiej! Innymi słowy, wszystko ma tu swoje miejsce, oprócz jednej rzeczy: nie ma miejsca na bałagan! 

W mieszkaniu wyróżnia się nowoczesne oświetlenie, a wszystko dzięki jasnym i ziemistom tonom, które pomagają zachować doskonałą równowagę pomiędzy wygodą a elegancją.

​Dużo miejsca do siedzenia

W tym domu znajdujemy wiele pozytywów – od boskiego miejsca do siedzenia znajdującego się tuż przy dużym oknie, po skromny wystrój, w którym każdy czuje się swobodnie i komfortowo.

​Kuchnia

Kuchnia i jadalnia są wielofunkcyjnymi pomieszczeniami, co oznacza, że mamy wyraźne strefy: roboczą i do siedzenia. Ta kombinacja działa nie tylko ze względu na komplementujący się wystrój i eleganckie wykończenia, ale także ze względu na minimalistyczne podejście w kwestii porządku. Nie ma tu miejsca na zbędne przedmioty i nieład.

​Luksus

To, że wcześniej widziana strefa do siedzenia jest prosta, nie musi oznaczać, że cały salon musi taki być. Salon pełni tu funkcję strefy rozrywkowej z dużym telewizorem zawieszonym na ścianie naprzeciwko bardzo komfortowej sofy. Nasi projektanci wnętrz zadbali o to, by pomieszczenie było wygodne, nowoczesne i eleganckie. Luksusowe wykończenia są wisienką na torcie.

​Spokój i relaks

Z tej perspektywy widzimy każdy szczegół kina domowego. Telewizor został powieszony na tle brązowej ściany, która wspaniale pasuje do błyszczących, kremowych płytek podłogowych. Salon jest bardzo uporządkowany, co pozwala zrelaksować się przy filmie, a jednocześnie jest tu wystarczająco miejsca, żeby zorganizować wieczór gier.

​Przechowywanie i schody

Schody harmonijnie łączą się z resztą domu, a wszystko dzięki doskonałemu doborowi kolorów. Mamy też bardzo dużo miejsca do przechowywania rzeczy, jak widać na zdjęciu. Przy schodach mamy spory kredens zamiast klasycznie wstawianej ścianki, co pozwala dodatkowo wykorzystać przestrzeń. Szuflady kredensu są zamaskowane, dzięki czemu gdy zamknięte, zupełnie niewidoczne. Kolejny przykład nowoczesności!

​Sypialnia

Na koniec wchodzimy do sypialni, która znajduje się na piętrze domu. Mamy stąd widok na korony drzew. Ogromne okno zapewnia dużo światła i umożliwia ten piękny widok. W sypialni panuje komfortowa i elegancka atmosfera. Z łatwością można się tu odprężyć i odpocząć.

Nie macie pomysłu na własną sypialnię? Przekonajcie się, czy odgadliśmy Wasze preferencje w Katalogu Inspiracji: Sypialnia dla każdego znaku zodiaku! 

Co najbardziej przykuło Waszą uwagę?
Projekty,  Dom szeregowy zaprojektowane przez GK Architects Ltd

Chcesz zbudować lub wyposażyć dom?
Skontaktuj się z nami!

Znajdź inspirację do Twojego domu